City Ambiance Çekmeköy fiyatlar

City Ambiance 175 Bin Lira'ya
City Ambiance Çekmeköy fiyatlar
Çekmeköy'de hayata geçirilen City Ambiance projesi hızla yükseliyor.
 
1+1'den 3+1'e kadar farklı konut seçeneklerinden meydana gelen City Ambiance, Tosunoğlu Grup tarafından inşa ediliyor. 
 
City Ambiance projesinde 55 metrekarelik 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 175 bin liradan, 155 metrekarelik 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 320 bin liradan, 165 metrekarelik 3 oda 1 salon dairelerin fiyatları ise 420 bin liradan başlıyor. Banka kredili ödemenin yapılabildiği City Ambiance projesi sakin mimarisi, zarafeti, yumuşak hatları ve özgün tasarımıyla ön plana çıkıyor.
 
2014 yılının Haziran ayında tamamlanması hedeflenen City Ambiance, 4 blok halinde inşa ediliyor. 69 konutluk bir proje olan City Ambiance'ın yüzde 80'i yeşile ayrıldı. Özel konumu, arazisi ve çevre ile ilişkisi göz önüne alınarak titizlikle üzerinde çalışılan City Ambiance'ın kapalı otopark alanı 2 bin 250 metrekare.
 
Proje Çekmeköy-Alemdağ'da konumlandırılıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20-25 dakika mesafede yükselenproje ana arterlere oldukça yakın.
 
Sosyal Alanlar
 
400 metrekarelik sosyal tesisi bulunan City Ambiance'ın sosyal donatıları içerisinde; buhar odaları, fitness center, sauna, açık yüzme havuzları ve pek çok sosyal birim sıralanıyor. 

Paylaş:

HABERLER