CITY AMBIANCE

Projeyi Takip Et
ALEMDAĞ Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 69
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 53
Teslim Tarihi : 0201-09-01
Fiyat Aralığı : 185000
TOSUNOĞLU GRUPTOSUNOĞLU GRUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
City Ambiance Projesi, Çekmeköy İlçesi Alemdağ Mahallesinde, yaklaşık 6.000 m² büyüklüğünde bir arazi üzerinde kurulmuştur. Özel ve kamusal alanların değerlendirildiği ve optimumda buluştuğu bu yeni yaşam merkezi site sakinlerinin tüm ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlandı. Konumu itibariyle Şile otobanından şehrin her yerine kolay ulaşım sağlanırken, Sabiha Gökçen Havaalanına uzaklığı 20-25 dakikadır.
 
Yerleşke 4 blok ve  69 konuttan oluşmaktadır. 2250 m²  kapalı otoparkı, 400 m² sosyal tesisi, % 20 bina oturumu, % 80 yeşil alan ile maksimum faydalı alan kullanımı hedeflenmiştir. Sosyal tesisin bulunduğu  çanak şeklinde bir meydan etrafında yer alan bloklar birbirinin manzarasını kesmeyecek şekilde konumlanmıştır. Sosyal tesiste açık yüzme havuzu, fitness, sauna ve buhar odaları gibi aktiviteler yer alırken, doğal zeminde kot ilişkilerinden yararlanılarak amfiler ve rampalarla sosyal aktivite alanları oluşturulmuştur.
 
City Ambiance Projesi mimarlık ofisi için yeni ve özgün bir tasarım deneyimi sağladı. Özel konumu, arazisi ve çevre ile olan ilişkisi göz önüne alınarak titizlikle üzerinde çalışıldı. Konut planimetresi, manzara ve ışıktan maksimum fayda sağlama fikri üzerine kurgulandı. Peyzaj tasarımında tüm ezberlerden uzak, etkileşimli, yeni bir dil oluşturuldu.
 
Modayı takip eden, parıltılı ve eklektik projelerin aksine, sakin mimarisi, zarafeti, yumuşak hatları ve özgün tasarımıyla City Ambiance Çekmeköy’de bir “kent simgesi” olmaya aday.

Dış Resimler

Kat Planları

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasicekmekoy-alemdagyeni-konut-projeleritosunoglu-grup-city-ambiance): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451