ZİN D AVLU

Projeyi Takip Et
Alemdağ Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : Hemen Teslim
ZİN D YATIRIM GELİŞTİRMEZİN D YATIRIM GELİŞTİRME PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Yeni bir Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme AŞ. projesinde, yine Huzurlu yaşam başladı...

Neo Klasik mimarinin en güzel öğeleri ile binlerce yıldır ayakta kalan binaların temel öğesi olan Midyat Katori taşını buluşturarak Alemdağ merkezinde seyrine doyum olmayacak yeni bir projeye daha imza attık.

Mimarisi ve konumu itibariyle, Alemdağ'ın çekim merkezi ve buluşma noktası haline gelecek Zin D Avlu'da 24 mağaza ve 30 daire yer almaktadır.

Mağaza alanımızda günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz gibi, Avlu'nun içinde bulunan dükkanlara özel olarak tahsis edilen bahçe alanlarında doyumsuz sohbetin keyfine varacaksınız.

Cadde mağazalarımızın önünde bulunan açık otopark alanı, caddenin trafiğinden etkilenmeden rahatça ve keyifle alışveriş etmenizi sağlayacaktır.

Toplam 20 adet 1+1 ve 10 adet 3+1 daireden oluşan butik projemizde, her daire için ayrılmış özel kapalı otopark alanı yer almaktadır.

Zin D Avlu projesi, Alemdağ Bölgesinde HUZURLU YAŞAMA ve ALIŞVERİŞ YAPMA ayrıcalığını sunmaya devam ediyor.

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutzin-d-avlu-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451