Crown Deluxe ikinci etap yüzde 15 indirim ile satışta

Crown Deluxe projesinin ikinci etabı eylül ayına özel uygulanan indirim fırsatları ile satışa çıktı. Crown Deluxe birinci etapta da indirim var
Crown Deluxe ikinci etap yüzde 15 indirim ile satışta

Babacan Yapı, Crown Deluxe projesinin ikinci etabında yüzde15 indirim fırsatı ile satışa çıktı. Crown Deluxe’un % 80’ni tamamlanan birinci etabında da ayrıca yüzde 10’luk indirim fırsatı sunuluyor. Banka güvencesi ile satış yapan Babacan Yapı bu güveni de yaptığı özel anlaşmalarla sağlıyor.  Crown Deluxe’un birinci ve ikinci etabına özel ayrı ayrı uygulanan özel indirimler ise 1-30 Eylül 2012 tarihleri arasında geçerli olacak.

Babacan Yapı, Crown serilerinden biri olan ve Bahçeşehir bölgesinde inşa ettiği Crown Deluxe’un ikinci etabında yer alan ultra lüks dairelerin satışına başladı.  %15 indirim fırsatı ile satışa sunulan daireler arasında ultra lüks daireler de bulunuyor. 
 
Bölgenin en geniş teraslı lüks dairelerin metrekare satış fiyatları ise; 1.850 TL ile 2.400 TL arasında değişiyor.
 
Teraslı dairelerin en önemli özelliği ise adaya 30 dönüm büyüklüğünde yapılması planlanan yapay denize cepheli olacak olması.  Ev sahibi olmak isteyen herkes; ikinci etapta yer alan dairelerde geçerli olacak %15’lik ve % 80’ni tamamlanan birinci etaptaki dairelerde geçerli olacak % 10’luk özel indirimlerden 01-30 Eylül 2012 tarihleri arasında faydalanabilecek.
 
Bankaların Güvencesi  0 Peşinatlı, 120 Ay Vadeli Satışlar
 
Babacan Yapı, ev sahibi olmanın zor olmadığını yaptığı indirimlerin yanı sıra uygun ve esnek ödeme şartlarıyla da gösteriyor. Bankalarla yaptığı özel anlaşmalarla alıcının kendi ödeme şartlarını kendilerinin belirlemesine de ayrıca fırsat sunuyor. Banka güvencesi altında 0 peşinat ve 120 aya kadar varan ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmanız artık mümkün…
 
Crown Deluxe’te ödeme seçenekleri
 
Crown Deluxe’te ev sahibi olmak isteyenlere bir değil birkaç farklı ödeme seçeneği ile yardımcı olunuyor.
İsterseniz;  satış fiyatını “0 peşinat ve 0,69 faiz oranı ile 24 aya” bölerek ödeyebilirsiniz.
İsterseniz; satış fiyatı üzerinden “%25 peşinat ile 24 ay BYF (Babacan Yapı bünyesinde yer alan finans ödeme sistemi ile) 0,69 faiz” ile taksitlendirebilirsiniz.
 
 İsterseniz;  satış fiyatının  “%25 peşinat kısmını hemen, %75’lik kısmını banka kredisi ve  +%2’lik  İndirim fırsatından” faydalanabilirsiniz.
 
 

Paylaş:

HABERLER