Crown Deluxe'de 18 Taksidinizi Babacan Yapı Ödüyor

Daire sahibinin banka kresine olan taksitlerini 18 ay boyunca bankaya Babacanyapı ödüyor.Ödeme dekontunu müşterinin adresine yolluyor üstelik peşinatta18 ay sonra!
Crown Deluxe'de 18 Taksidinizi Babacan Yapı Ödüyor

Rezidans konforunun özgün mimari ve kaliteli işçilikle birleştiği Crown Deluxe’de ekonomik fiyatlar devam ediyor. Bahçeşehir’in merkezinde konumlandırılan projede Türkiye'de bir ilk gerçekleştirdi.Firmanın banka ile yaptığı özel indirimli faiz oranı üzerinden, daire sahibi, alımını şimdi yapıp, peşinat ödemesini ve  bankaya olan taksitlerini 18 ay sonra ödemeye başlıyor.Bankaya olan taksitlerini, müşteri 19,ayda ödemeye başlayacak ilk 18 ay taksitleri Babacanyapı tarafından ödenecek.Teslimatta %50 prim avantajı ile öne çıkan kampanyada hem geniş m2 ye göre uygun daire fiyatları hemde ödemesiz kampanyaya ilgi büyük!

Babacan Yapı tarafından Bahçeşehir’de, bölgenin cazibe merkezinde inşasına başlanan Crown Deluxe’de ekonomik fiyatlar ve yapılan bu cazip kampanya ile ön talepler toplanmaya başlandı. Bölgenin rezidans kalitesindeki en uygun fiyatlı ve en donanımlı projesi olmasıyla yoğun ilgi gören projenin satıştaki 1. etap fiyatları 163,000 tl'den başlıyor.

400 rezidans dairesinden ve 40 adet alışveriş ünitesinden oluşan proje TEM Otoyolu gişelerine direkt bağlantı yolunda yer alıyor. Çevresi okullar, hastaneler ve alışveriş alanlarıyla çevrili olan projenin yakınında, Akbatı Alışveriş Merkezi, Fransız Sokağı, Medical Park Hastanesi, Festival Park ve 20 bin metrekarelik alana sahip Club İstanbul spor kulübü yer alıyor.

Estetik mimarisiyle dikkat çeken Crown Deluxe, 24 katlı kulelerden oluşuyor. Rezidans ve bahçeli teras konseptindeki projede 1+1’den 4+1’e kadar sunulan daire seçenekleriyle her ihtiyaca ve zevke hitap ediliyor. Projenin üst katlarındaki daireler Bahçeşehir bölgesi, Küçükçekmece ve Büyükçekmece Gölü manzarasına sahipken projede Exclusive Panorama olarak tanımlanan çok geniş teraslı özel daire seçenekleri de sunuluyor. Projenin spor kompleksinde ise fitness salonu, spa, solarium ve açık yüzme havuzları yer alıyor.Örnek dairemizi mutlaka görünüz

Geniş resepsiyon alanından giriş yapılarak yüksek hızlı asansörlerle evlere erişimin sağlandığı projenin dairelerinde, lamine parke uygulaması, duvarlar için Amerika’dan özel olarak ithal edilen tekstil tabanlı kağıtlar, led aydınlatmalar, daire içerisinden asansör çağırma, akıllı intercom sistemine entegre edilmiş hırsız alarmı, yangın alarmı ve sprinkerli yangın söndürme sistemleri standart olarak uygulanırken, kat erişimli kapalı otoparklar da dikkat çeken bir diğer özellik olarak öne çıkıyor.

Birinci sınıf işçilikle ve malzemeyle inşa edilen projenin temel atma çalışmalarında fore kazık sistemiyle zemin güçlendirmesi öncesinde nadiren uygulanan Strain Gauge zemin yükleme deneyi yapılarak zemine en uygun kazık ebatları ve adetleri belirlendi. İnşaatın hızla başladığı projede teslimler 2013’ün sonbaharında yapılacak.

Babacanyapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Babacan ' Crown marka projelerimizde bölgeye çok büyük bir ivme kazandırdık.Tüm Crown zincirinde geniş m2 ve lux dış ve iç mimari konsepti ile karşılaşan müşterilerimizi ödeme zorluğu yüzünden geri çevirmemeye çalışıyoruz .Türkiye'de bir ilk olarak gerçekleştirdiğimiz kampanyamızda müşterilerin finansmanı ile değil de BABACAN YAPI  FİNANS la hem projeyi bitirip hemde müşterilerin taksitlerini ödeyip konut sahibi olmalarına yardımcı olmak istiyoruz bir firma olarak gücümüzü ,ev sahibi olmamız imkansız cümlesini tersine çevirip 'EV SAHİBİ OLMAMAMIZ İMKANSIZ ' dedirtiyoruz.Tüketici,dairesinin içine oturmadan hiçbir ödeme yapmayarak, üstüne 18 aylık banka taksitleri de firmamızın finansmanından karşılanarak,tüketici çok uygun imkanlarla lux bir konfora kavuşuyor,kendini ödeyen daire olarak adlandırılan Crown Deluxe'te Babacanyapı'nın müşterinin adına ödediği dekontlar , daire sahibinin adresine gidiyor' dedi.

Bölgedeki 3500 TL ila 4000 TL civarındaki metrekare fiyatlarının Crown Deluxe’de yarı seviyelerindeki 1750TL ila 2500 TL’lik fiyatları tüketiciye 4 farklı seçenek ile sunan Babacanyapı pazarlama ekibi, vade farksız taksit seçenekleri, nakit alımlarda uyguladığı %10 indirim imkanı, 18 ay boyunca kendi ödediği taksit ve hiç peşinat almadan gerçekleştirdiği satışlarla, proje satışının %40 seviyesine ulaştı


Paylaş:

HABERLER