Crown Deluxe'te 18 Ay Taksit Ödemeyin

Babacan Yapı, Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Crown Deluxe projesinde yeni bir kampanya başlattı.
Crown Deluxe'te 18 Ay Taksit Ödemeyin

Babacan Yapı tarafından Bahçeşehir’de projenlendirilen Crown Deluxe’den yeni bir kampanya haberi geldi. Kampanya kapsamında peşinatsız daire sahibi olma fırsatının yanında, 18 ay boyunca taksit ödememe imkânı da veriliyor. Buna göre 18 ay boyunca taksitler Babacan Yapı tarafından ödeniyor ve dekontlar ev sahiplerine gönderiliyor. Konut sahibi ise 19. aydan sonra ödemelere başlıyor. Daire teslimlerinin 2013’te yapılacağı projenin, satıştaki 1. etap fiyatları ise 163 bin liradan başlıyor.

Geniş resepsiyon alanından giriş yapılarak yüksek hızlı asansörlerle evlere erişimin sağlandığı projenin dairelerinde, lamine parke uygulaması, duvarlar için Amerika’dan özel olarak ithal edilen tekstil tabanlı kağıtlar, led aydınlatmalar, daire içerisinden asansör çağırma, akıllı intercom sistemine entegre edilmiş hırsız alarmı, yangın alarmı ve sprinkerli yangın söndürme sistemleri standart olarak uygulanırken, kat erişimli kapalı otoparklar da dikkat çeken bir diğer özellik olarak öne çıkıyor.
 
Bölgenin rezidans kalitesindeki en uygun fiyatlı ve en donanımlı projesi olmasıyla yoğun ilgi gören projenin satıştaki 1. etap fiyatları 163 bin TL’den başlıyor.
 
Babacanyapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Babacan; “Tüm Crown zincirinde geniş m2 ve lüks dış ve iç mimari konsepti ile karşılaşan müşterilerimizi ödeme zorluğu yüzünden geri çevirmemeye çalışıyoruz. Bir firma olarak gücümüzü, “Ev sahibi olmamız imkansız” cümlesini tersine çevirip “EV SAHİBİ OLMAMAMIZ İMKANSIZ” dedirtiyoruz. Tüketici, dairesinin içine oturmadan hiçbir ödeme yapmayarak, 18 aylık banka taksitlerini de firmamızın finansmanından karşılayarak, tüketiciyi çok uygun imkanlarla lüks bir konfora kavuşturuyoruz.  Dairesine taşınmadan ödemelerine başlamayan konut alıcısının 18 ay boyunca ödenen taksitlerinin dekontlarını da daire sahibinin adresine gönderiyoruz” dedi.


Paylaş:

HABERLER