Crown Deluxe'te Ramazan ayı'na özel yüzde 12 indirim kampanyası!

Babacan Yapı'nın hayata geçirdiği Crown Deluxe projesinde Ramazan Ayı'na özel yüzde 12 indirim kampanyası başlatıldı
Crown Deluxe'te Ramazan ayı'na özel yüzde 12 indirim kampanyası!

Babacan Yapı, Crown serilerinden biri olan ve Bahçeşehir bölgesinde inşa ettiği Crown Deluxe'te 159 bin liradan başlayan fiyatlarla herkesi ev sahibi olmaya çağırıyor ve bu çağrıyı da yüzde 12'lik Ramazan İndirim Kampanyası ile taçlandırıyor. Nakit ve Banka Kredili alımlarda geçerli olacak 40 ay sıfır faizli ödeme imkânını kaçırmayın.

Babacan Yapı'nın Crown serisinde yer alan ve adeta yeni bir şehir konseptinde inşa edilen Crown Deluxe'te uygun fiyatlı ev sahibi olma fırsatı Ramazan ayına özel indirim kampanyası ile devam ediyor. 159 bin TL'den başlayan satış fiyatlarıyla isteyen herkes 40 ay boyunca sıfır faiz imkânıyla ev sahibi olabilecek. Babacan Yapı'nın Crown serisinde; Crown Residence, Crown Park, Crown Plaza, Crown Tower, seri dışında ise; yeni başlanacak olan Novatrium Resıdence, Beylikdüzü ve Güneşli Mahmutbey bölgesinde bulunan Güneşli Express Residence projeleri de bulunuyor.

Babacan Yapı'nın 13 dönüm arazi üzerine çift 2 blok imalatının hızla ilerlediği proje, lokasyon değeri ile yatırımcıları cezbediyor. Projenin bulunduğu adada, Medical Park Hastanesi, birbirinden güzel konserlerin, gösterilerin ve festivallarin hayata geçirildiği Festival Park, 20 bin metrekare büyüklüğündeki dev ve çok özel spor kompleksi Club İstanbul, 3 kilometre uzunluğundaki birbirinden popüler restoranlar ve kafelerin yer aldığı meşhur Fransız Sokağı bulunuyor. Crown Deluxe'un hemen yanı başında yer alan İstanbul'un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan TEM Otoyolu'na, Akbatı AVM'ye, yeni inşa edilecek TED Ankara Koleji ve Özel İsviçre Hastanesi'ne ulaşım ise sadece 2 dakika.

Farklı, sıcak ve doğal peyzaj mimarisi ile de dikkat çeken Crown Deluxe'te birçok önemli markanın yer almak için görüşmelerini sürdürdüğü 44 ticari ünite de bulunuyor. Birçok ayrıcalığı bünyesinde barındıran Crown Deluxe, ulaşım ve sosyal olanaklara 100 adım mesafede konumlandırılmasıyla, standart konut anlayışından uzak, yüksek tavan, geniş metrekare ve geniş teras yapılandırılmasıyla, residence hizmetlerinde maximum kalite servisi sunuyor.

Estetik mimari tasarımı ferah iç mekânlarla buluşturan Crown Deluxe, strain gain sistemiyle zemin güçlendirme çalışmalarının en yüksek seviyede yapıldığı, imalatında c-40 sınıfı betonun kullanıldığı yapıda daire içlerinde, ahşap lamine parke, tekstil bazlı ithal duvar kâğıdı, akrilik tezgâhlar ile birinci sınıf ince işçilik ve malzeme kullanılıyor. Daire planlamalarında, net tavan yüksekliğinin 2.96 olduğu ve geniş teras alanlarına yer verilen projede, 35 m2 teras alanlar bulunuyor.

Hemen tapu teslimatının yapıldığı Crown Deluxe'te 83 metrekarelik 1+1 private suitler 159 bin TL'den, 114 metrekarelik 2+1 new family suitler 238 bin TL'den, 180 metrekarelik 3+1 comfort suitler 368 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Paylaş:

HABERLER