Çukurova Tower 126 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta

Bittiğinde yaklaşık yüzde 40 ve üzerinde prim yapması beklenen Çukurova Tower 126 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı
Çukurova Tower 126 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta

Adana’da kurulan, inşaat sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip Son Grup’un iştiraklerinden Çukurova Gayrimenkul, yeni projesi Çukurova Tower’ı İstanbul-Kartal'da hayata geçiriyor. Çukurova Tower projesinde konut fiyatları 126 bin liradan başlıyor.

Kalite standartları ve sunduğu sosyal imkanlarla, konforlu bir yaşam ve kazançlı bir Yatırım imkanı sağlayan Çukurova Tower, İstanbul'un hızla gelişen ve yakın zamanda hizmete giren Metro ağıyla Ulaşım avantajı elde eden bölgelerinden Kartal'da yer alıyor. Ekim 2014'te tamamlanacak proje, "daha fazla"sını isteyenlerin yeni adresi olmayı hedefliyor.     
 
"Daha fazla manzara, daha fazla konfor, daha fazla kazanç" sloganıyla satışa sunulan Çukurova Tower için, Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyeleri Tamer Son ve Cafer Kara'nın katılımıyla Four Seasons Hotel Istanbul at Bosphorus'ta tanıtım toplantısı düzenledi. Kısa bir süre önce Adanus Park projesini tamamlayan şirketin yöneticileri; yeni projeyle, Kentsel Dönüşüm planıyla İstanbul'un Yatırım potansiyeli en yüksek bölgeleri arasında yer alan Kartal'da, nitelikli ve güvenilir bir yaşam alanı daha yaratmayı hedeflediklerini açıkladı.      
 
36 katta 238 konuttan oluşan proje; alternatif Ulaşım olanakları ve sahile yakınlığıyla, kent merkezinde huzurlu bir ortamda yaşama ayrıcalığı sunuyor. Tago Mimarlık tarafından projelendirilen Çukurova Tower, adaları da içine alan muhteşem deniz manzarasıyla farklılaşıyor.
 
Modern tasarım anlayışının etkilerini taşıyan projede; büyüklükleri 42 ile 169 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Uygun ödeme seçenekleriyle satışa sunulan proje, home-Ofis kullanımına da olanak tanıyor.      
 
Projenin yüzde 92'sinin yeşil alana ayrıldığı Çukurova Tower'da yer alan açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi, hayatın keyiflerinden yararlanmak isteyenlere hitap ediyor. Tesisteki yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası ve spor merkezi, sporu günlük yaşamının bir parçası haline getirenlere kolaylık sağlıyor.      
 
Çocuk oyun alanları, sinema salonu ve kafe-bar eğlenceyle yaşamı buluştururken; puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı, Back-Up tarafından sunulan 7/24 Konut yardımı ve concierge hizmetleri, Çukurova Tower sakinlerinin yaşam standardını yükseltiyor. Enerji tüketimini azaltan ısı yalıtımı, CO2 salınımını kontrol altında tutan sensör sistemi gibi çevreye duyarlı özellikleriyle dikkat çeken proje; geniş camları ve 3,4 metrelik kat yüksekliğiyle ferah bir yaşam alanı sunuyor.       
 
Çukurova Tower İletişim Bilgileri:
 
Web : www.cukurovatower.com
 
Tel   : 0216 517 55 55
 
 

Paylaş:

HABERLER