Çukurova Tower'da Fırsat Günleri Yoğun İlgi Gördü

Hafta sonu Çukurova Tower standına gelenler şanslı çıktı
Çukurova Tower'da Fırsat Günleri Yoğun İlgi Gördü

 

İnşaat sektöründe 20 yıldır önemli projelere imza atan Çukurova Gayrimenkul’un, İstanbul’un hızla değerlenen yeni cazibe merkezi Kartal’da hayata geçirdiği Çukurova Tower projesinde sunduğu hafta sonuna özel fırsat yoğun ilgi gördü. 13 Nisan Cumartesi ve 14 Nisan Pazar günlerinde İstanbul İçerenköy Carrefour’da yer alan Çukurova Tower standında ön talep formu dolduran ve bir ay içinde ev alanların yüzde 1’lik peşinatı Çukurova Gayrimenkul’den olacak. Üstelik taksitler de bir sene sonra ödenmeye başlıyor.
 
36 katta toplam 253 konuttan oluşan bir rezidans projesi olan Çukurova Tower’da stüdyo daireler 142 bin TL, 1+1'ler 207 bin TL, 2+1'ler 350 bin TL, 3+1'ler ise 565 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projenin yüzde 1’lik KDV diliminde olduğunu belirten Çukurova Gayrimenkul Satış Müdürü Nuray Yıldız, bu avantaja bir de hafta sonuna özel bir fırsat eklediklerini belirtti. Yıldız, “13-14 Nisan tarihlerinde İstanbul İçerenköy Carrefour’da yer alan Çukurova Tower standında hem satış gerçekleşti hem de çok sayıda ön talep formu dolduruldu. Bu formları dolduranlar 13 Mayıs’a kadar evlerini aldıkları takdirde yüzde 1’lik peşinat bizden olacak.” dedi.
 
Bundan sonra da zaman zaman gerek bu tarz aktivitelerle gerekse satış ofisinde fırsat günleri yapacaklarını ifade eden Yıldız, “Çukurova Tower’da peşinatın yüzde 12’sini bir yıl, diğer yüzde 12’sini ise teslimde ödeme fırsatı sunuyoruz. Kalan yüzde 75’lik kısım içinse projeye özel faiz oranlarıyla ve 120 aya varan vadelerle kredi alınabiliyor.” diye konuştu.
 
Her hafta bir kat yükselen ve Ekim 2014’te teslim edilmesi planlanan Çukurova Tower, dünyanın en büyük Adliye Sarayı olan Kartal Adliye’sine 3 km, Kadıköy-Kartal Metro durağına ise 600 metrelik yürüme mesafesinde konumlanıyor. Bağdat Caddesi’ne 15, köprülere 20 dakika uzaklıkta olan proje, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ve Kartal-Pendik Deniz Otobüsü İskelelerine de çok yakın. Bu nedenle Çukurova Tower, merkezi lokasyonu ve nitelikleriyle oturmak için konut arayanların yanı sıra yatırımcılardan da yoğun talep görüyor.
 
Çukurova Tower’a, www.cukurovatower.com web adresinden ve 0216 517 55 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Paylaş:

HABERLER