Çukurova Tower'dan 207 Bin TL'ye 1+1 Fırsatı

Yeni evliler, emekliler ve yatırımcılara 1.420 TL peşinat ve yüzde 1 KDV ile lüks konut
Çukurova Tower'dan 207 Bin TL'ye 1+1 Fırsatı

Çukurova Tower'dan 142 Bin TL'ye Stüdyo, 207 Bin TL'ye 1+1 Fırsatı

Yeni evliler, evlilik arifesinde olan çiftler, bekarlar, güvenli ve konforlu bir projede yaşamak isteyen emekliler, iş seyahatlerinde otel yerine evinde kalmak isteyen işadamları ve yatırımcıların öncelikli olarak tercih ettiği daire tipleri stüdyolar ve 1+1’ler oluyor. Bu talebe en uygun fırsatlardan biriyse Anadolu yakasının Levent’i olma yolunda hızla ilerleyen Kartal’da yükselen Çukurova Tower’dan geliyor. Çukurova Tower, 142 bin TL’ye stüdyo ve 207 bin TL’ye 1+1 fırsatı sunuyor. Üstelik Çukurova Tower’da KDV de peşinat da yüzde 1.

Peşinatın yüzde 12’si bir yıl, diğer yüzde 12’si iki yıl sonra teslimde ödeniyor

Kaba inşaatı Haziran ayında tamamlanacak olan Çukurova Tower, Ekim 2014’te teslim edilecek.  Yüzde 1’lik KDV diliminde olan Çukurova Tower’da, yüzde 1 peşinat ödendikten sonra peşinatın yüzde 12’si bir yıl sonra, diğer yüzde 12’lik kısmı ise iki yıl sonra teslim sırasında ödeniyor. Kalan yüzde 75’lik kısım içinse projeye özel faiz oranlarıyla ve 120 aya varan vadelerle kredi alınabiliyor. Stüdyoların 142 bin, 1+1’lerin 207 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Çukurova Tower’dan şu an 1.420 TL peşinatla stüdyo, 2.070 TL peşinatla 1+1 lüks konut sahibi olmak mümkün.

Kartal Adliye Sarayı’na 3 km ve Kadıköy-Kartal metro durağına 600 metre
Çukurova Tower’ın Kartal’da Adliye Sarayı’na 3 km ve Kadıköy-Kartal metro durağına 600 metrelik yürüme mesafesinde konumlandığını belirten Çukurova Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı Cafer Kara, projenin merkezi lokasyonunun yanı sıra nitelikleriyle de dikkat çektiğini vurguluyor. Dördüncü kattan itibaren deniz ve adalar manzarasına hakim olan Çukurova Tower, geniş camları ve 3.4 metrelik kat yüksekliğiyle ferah bir yaşam alanı sunuyor.
Yüzde 90’ı yeşil alan ve sosyal tesislere ayrılıyor

Yüzde 90’ı yeşil alan ve sosyal tesislere ayrılmış olan Çukurova Tower’ın sosyal tesisleri içinde; kayın ve gürgen ağaçları altında piknik alanı, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi yer alıyor. Yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası ve spor merkezi sporu günlük yaşamının bir parçası haline getirenlere kolaylık sağlıyor. Çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo ve oyun salonu eğlenceyle yaşamı buluşturuyor.

Bacp-Up’tan 7/24 konut yardımı, concierge hizmetleri, toplantı odaları…
Puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı, Back-Up tarafından sunulan 7/24 konut yardımı ve concierge hizmetleri Çukurova Tower sakinlerinin yaşam standardını yükseltiyor. Toplantı odaları ise modern ve ferah tasarımlarıyla işlerinizi rahatça sürdürmenizi sağlıyor.

Çukurova Tower’a, www.cukurovatower.com web adresinden ve 0216 517 55 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


Paylaş:

HABERLER