Demir İnşaat'tan 2011 yılının Son Kampanyası!

Ayışığı Vadi’de 2012’ye özel % 12+2 indirimle 123 bin TL’ye ev fırsatı…
Demir İnşaat'tan 2011 yılının Son Kampanyası!

Yeni yıla sayılı günler kala Demir İnşaat, Beylikdüzü merkezdeki prestijli konut projesi Ayışığı Vadi Evleri’nde 2012’ye özel bir kampanya düzenledi. Ev sahibi olmak isteyenlere her zaman en uygun fiyat ve ödeme koşullarını sunmayı hedefleyen Demir İnşaat, yeni yıl kampanyası ile Ayışığı Vadi Evleri’nde peşin ödemede yüzde 12+2 indirim fırsatı sunuyor. Yüzde 12+2 indirim kampanyası sonrasında Ayışığı Vadi’den sadece 123 bin TL’ye ev sahibi olabilirsiniz.
 
Merkezi konumunun yanı sıra sosyal tesisleri ile de hayatı kolaylaştıracak bir proje olan Ayışığı Vadi’de, 1+1’den 4+1’e daire seçeneği mevcut. 2012’ye özel yüzde 12+2 indirim kampanyası ile tamamı peşin ödemelerde yüzde 12’ye ek olarak yüzde 2 indirim uygulanıyor. Yeni yıl kampanyası indirimi sonrasında; 123 bin TL’den başlayıp 377 bin 700 TL’ye varan fiyat aralıklarında, farklı plan ve büyüklüklerde, son derece kullanışlı dairelere sahip olmak mümkün.
 
Yeni yıla özel; ister peşin ister taksit ister taşındıktan sonra kredi seçeneği…
 
Yeni yıl kampanyasının sadece peşin konut alacaklara yönelik olmadığını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, taksitle ev sahibi olmak isteyenler için faiz artışına inat, Vakıfbank’tan 60 aya kadar 0.70 ve 120 aya kadar 0.80 sabit faizli konut kredisi kampanyasını da devam ettirdiklerini açıkladı. Üstelik dosya masrafı ve komisyon da yok. Şu an kredi kullanmaya hazır olmayanlar da düşünüldü. Dileyenler sadece yüzde 30 peşinat vererek, 20 ay sonra yani evlerine taşındıklarında kredi ödemeye başlayabilir.
 
Çeşitli büyüklükte ve özellikte 489 konut ve sosyal yaşam alanlarından oluşan Ayışığı Vadi Evleri, Beylikdüzü’nün merkezinde ‘7 yıldızlı tatil köyü konforu’ sunuyor. Proje bünyesinde; kaliteli konut birimleri, zengin ve iyi planlanmış spor ve yaşam alanları, eğlence üniteleri, alışveriş ve ticaret birimlerini barındırıyor. Sosyal tesisler içinde; hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi, kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı yer alıyor. Ayrıca basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, squash, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center ve vitamin bar ile cafe, restaurant ve sinevizyon salonu da mevcut.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05