Demir İnşaat'tan Sevgililer Gününe Özel Kampanya

Ayışığı Vadi Evleri'nde, 14 Şubat'a özel, 14 gün, % 14 indirim...
Demir İnşaat'tan Sevgililer Gününe Özel Kampanya

İnşaat sektöründe 28 yıldır başarılı projeler üreten, Beylikdüzü bölgesinde uygun fiyat politikası ve nitelikli konut projeleriyle adından söz ettiren Demir İnşaat, Sevgililer Günü'ne özel kampanya düzenliyor. Demir İnşaat, Beylikdüzü'nde 489 konuttan oluşan, her türlü konforun ve lüksün düşünüldüğü Ayışığı Vadi Evleri projesinde, peşin alımlarda 14 Şubat'a özel peşinde yüzde 14 indirim imkânı sunuyor. Ayışığı Vadi Evleri'nde yüzde 14'lük indirimle; 1+1 daireler 123 bin TL, 2+1 daireler 178 bin TL ve 3+1 daireler 197 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Kampanya, 13 Şubat'tan itibaren 14 gün boyunca geçerli olacak.

Sevgililer Günü'ne özel bu kampanya ile peşin alımlarda yüzde 14 indirim sağladıklarını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, insanların sevdikleriyle birlikte güzel bir yaşam sürdürecekleri ev hayallerinin gerçek olmasını amaçladıklarını söylüyor. Ayışığı Vadi'den geçen yıl daire alanların şu an yüzde 30 ila yüzde 50, 6 ay önce daire alanların ise yüzde 18 ila yüzde 25 arasında kâr ettiğini belirten Demir, alırken kazandıran bu projeden ev sahibi olmayı çok kısa bir süre için daha da kolaylaştırdıklarını ifade diyor. Demir, Beylikdüzü'ne yapılan yatırımların artması, metrobüsün gelecek olması gibi etkenlerle bölgenin günden güne değerleneceğini de vurguluyor.

Sevdiklerinizle mutlu olmanız için her ayrıntı düşünüldü

Ayışığı Vadi Evleri'nin yüzde 70'i yeşil alan, spor tesisleri ve sosyal yaşam alanlarına ayrılıyor. Her blokta 1'inci ve 5'inci katlar arasında yer alan teraslı daireler, site sakinlerinin kendilerine ait yeşil bir dünya kurmasına olanak sağlıyor. Daire teslimlerinden sonra hizmete başlayacak olan site sakinlerine özel ücretsiz servisle metrobüse, alışveriş merkezlerine, markete kolayca ulaşım imkânı sunulacak. Daireler arasında ücretsiz telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan "intercom" sistemi,
jeneratör, yangın ve doğalgaz alarm sistemi, kartlı geçiş sistemi bulunuyor.

Acil sağlık durumunda ilk yardım müdahalelerinin yapılacağı sağlık ünitesi sürekli hizmet veriyor.

Çocuklarınızı içiniz rahat bir şekilde bırakabileceğiniz, kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı ile çocuklar da bu projede unutulmuyor. Sosyal tesisler içinde; hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi, basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, squash, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitnesscenter ve vitamin bar ile cafe, restaurant ve sinevizyon salonu da mevcut.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05