Demir Romance’in %40’ı satıldı

Gayrimenkul sektöründe “ilk”leri hedefleyen Demir İnşaat, Beylikdüzü’nün ilk “akıllı evleri”ni bünyesinde barındıracak Demir Romance projesinin satışlarına hız kesmeden devam ediyor. Lansmana özel avantajlı ödeme koşullarının sunulduğu projede, satışların yüzde 40’ı tamamlandı.
Demir Romance’in %40’ı satıldı

Demir İnşaat’ın Beylikdüzü’nde 235 milyon TL yatırım bedeli ile hayat geçireceği Demir Romance projesinde lansmana özel yüzde 10 peşinat ve yüzde 1 KDV oranıyla başlattığı satışlar yoğun ilgi görüyor. Lansmandan bu yana geçen yaklaşık bir aylık süreçte yüzde 20’lik satış gerçekleştiren Demir İnşaat, lansman döneminde proje satışlarının yüzde 40’ını tamamlayarak başarılı bir satış grafiğine imza attı.

Ev yaşamının konforunun teknolojiyle birleştirildiği Demir Romance’da konut sahipleri, “Akıllı Ev” sistemiyle tek bir tuşla evdeki tüm sistemleri kontrol edebilmenin rahatlığını yaşayacak. Toplam 7 blok üzerinde yükselecek Demir Romance’de, 1+1’den 4,5+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özelliklerde 776 konut, 60 ticari alan ve 28 villa yer alacak. Konut sahipleri için her detayın düşünüldüğü projenin sosyal tesisleri içinde ise; açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, SPA merkezi, diyetisyen hizmeti ile birlikte fitness birimleri yer alacak. Ayrıca, terzi, bay-bayan güzellik merkezi, kuru temizleme, sinevizyon, çocuklar için oyun odaları, servis bekleme odası ve kreş de site sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak.

Lansman dönemindeki satışları değerlendiren Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Nisan ayında lansmanını gerçekleştirdiğimiz Demir Romance projemize olan ilgiden dolayı çok memnunuz. Projenin tesliminden önce tüm satışlarımızı tamamlayacağımıza inanıyorum. 29 yıllık sektör geçmişimizde bize güvenen ve bizi destekleyen, Demir Romance lansman sürecinde de bizim yanımızda olan tüm “Demir İnşaat Dostları”na teşekkür ediyorum. Aldığımız bu destekle bundan sonra da çağın ve sektörün gelişmelerini yakından takip ederek, “Demir İnşaat” markasını geleceğe taşıyacağız.” dedi.


Paylaş:

HABERLER