Ekşioğlu Group İmsa İnşaat Şile'de Kilia Konaklarını hayata geçiriyor

İstanbul’un yanı başında huzur noktası arayanlar ve şehre yakın olmak isteyenler için Ekşioğlu Group İMSA İnşaat, Şile’de “KiliaKonakları”nı hayata geçiriyor.
Ekşioğlu Group İmsa İnşaat Şile'de Kilia Konaklarını hayata geçiriyor
 
Kurulduğu günden bu yana İstanbul Anadolu yakasının çeşitli semtlerinde birçok konut projesi yapan Ekşioğlu Group İMSA İnşaat, Şile’nin ilk markalı konut projesi “KiliaKonakları”yla Şile’nin çehresini değiştiriyor. Şile’nin ilk AVM’siKilia Park AVM’yi de içerisinde barındıran Kilia Konakları, sadece yazın değil kışın da Şile’de keyifli ve lüks bir yaşam sürmek isteyenlerin yuvası olacak. Karadeniz sahil yolunun, 3. köprüye bağlantı yollarının Şile’den geçmesi, Kurtköy havalimanına yakın oluşu gibi faktörlerin değer kattığı Kilia Konakları, 100 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçiyor.Şile’ye değer katacak proje, Şile’yi kuşbakışı görüyor ve limana sadece 600 metre uzaklıkta bulunuyor. Ekşioğlu Group İMSA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanıİmdat Ekşi, projede 104 adet tripleks konak bulunduğunu ve 25 adet konağın temellerinin atıldığını, 11 tanesinin ise kabasının bittiğini belirtiyor.
 
Fiyatlar 650 bin Dolar’dan başlıyor
83 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde yükselen Kilia Konakları’nda 104 adet tripleks konak bulunuyor. A, B ve C olmak üzere 3 ayrı tipte tripleks konaktan oluşan Kilia Konakları’nda A tipi ikiz villaların brüt metrekaresi 300 metrekareden olmak üzere 80 adet, B tipi müstakil villadan brüt metrekaresi 350 metrekareden olmak üzere 14 adet ve C tipi müstakil villadan brüt metrekaresi 500 metrekareden olmak üzere 10 adet villa bulunuyor. 4 adet yarı olimpik, 2 adet açık ve kapalı olimpik yüzme havuzu, havuzların altına gizlenmiş otoparklar, Kilia Park AVM, sosyal tesisler, kreş, rekreasyon alanları ve çeşitli spor sahalarının planlandığı projenin yüzde 70’i ise yeşil alan olarak ayrıldı. Konaklarda kesintisiz enerji için merkezi jeneratör, şebeke içme suyu, doğalgaz, özel güvenlik sistemi ve akıllı ev sistemleri bulunuyor. Kilia Konakları’nın lansmana özel satış fiyatları ise 650 bin Dolar’dan başlıyor. A tipi konakların satış fiyatı 650 bin Dolar’dan, B tipi konakların satış fiyatı 850.000 Dolar’dan ve C tipi konakların satış fiyatı 2 milyon Dolar’dan başlarken, 2 etapta teslim edilecek konakların ilk etabı 24 ay, ikinci etabı ise 36 ay içerisinde teslim edilecek.
 
Avrupa teknolojisi Kilia Konakları’nda
Kilia Konakları, akıllı ev sistemiyle de dikkat çekiyor. VİKO Elektronik ve Teknolojik Çözümler A.Ş.’nin güvencesi altında sunulan Smartlife akıllı ev sistemiyle donatılan konaklarda her şey hakimiyet altında. Hırsız, yangın, gaz kaçağı, su baskını güvenlik sistemi, perde-panjur kontrolleri, aydınlatma, ısıtma-soğutma, havuz kontrol, bahçe sulama, çok bölgeli müzik, uzaktan görüntüleme ve kontrol, parmak izi, şifreli giriş kontrolleri ve çok fonksiyonlu görüntülü kapı telefonları kontroleri ile hayatı kolaylaştıran akıllı ev sistemi, hem tasarruf hem de güvenlik sağlıyor. Birçok Avrupa ülkesinde kullanılan Smartlife akıllı ev sistemi sayesinde elektrik altyapısından kaynaklanan kısa devre, yangın gibi istenmeyen durumlar da ortadan kalkıyor. Yine Kilia Konakları’nda kullanılan Smartlife akıllı ev sistemi, hırsız, yangın, gaz, su baskını gibi durumlarda ise sadece alarm vermek yerine gazı, suyu, elektriği keserek veya panjurları açarak kullanıcıyı ve evi koruma altına alıyor.

Paylaş:

HABERLER