KİLİA ŞİLE KONAKLARI

Projeyi Takip Et
Şile / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 104
Konut Seçenekleri : 3+2.6+1
Metrekare Aralığı : 300
Teslim Tarihi : 2016-04-01
Fiyat Aralığı : 1950000
İMSA İNŞAATİMSA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Kilia Şile Konakları, sosyal tesislerinde açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, cafe-bar, tenis kortu, basketbol-voleybol sahaları, bisklet-yürüyüş yolları, piknik alanları, kameriye, çocuk oyun alanları vs. diye daha sayamadığımız nice yaşamsal alanları barındırıyor.
 
Konum olarak Şile'de hayata geçirilen Kilia Şile Konakları projesi Ekşioğlu İmsa İnşaat'ın çalışmasıyla yükseliyor. Toplam 104 adet konaktan meydana gelecek olan Kilia Şile Evleri projesi 50 milyon dolarlık yatırımla inşa ediliyor. 
 
83 bin metrekarelik bir alanda inşaatına başladığı Kilia Şile Konakları'nda  konutların yanı sıra alışveriş merkezi de yer alıyor.  Şile Kilia Evleri 'nde 3 tipte 104 konak yer alıyor. Projedeki A tipi konaklar brüt 300 metrekare, B tipi konaklar brüt 350 metrekare, C tipi konaklar ise brüt 500 metrekare alana sahip olacak şekilde tasarlandı. 
 
FİYATLAR
 
Arsa alanı 43 bin metrekare olarak belirlenen Kilia Şile Evleri 'nin fiyatları minimum 650 bin dolardan başlıyor. Banka kredisine uygun satışların sürdüğü Ekşioğlu İmsa Kilia Evleri'nde tutarın yüzde 25'i peşinat olarak ödendikten sonra kalan miktar 120 aya kadar uzatılabilen vadelerle kredi kapsamında vadelendiriliyor.

Dış Resimler

KİLİA ŞİLE KONAKLARI İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasisile-yeni-konut-projeleriimsa-insaat-kilia-sile-konaklari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451