Ev’lenmeyi isteyenlere BabacanYapı’dan iki kampanya

Büyük hayallere açılan kapıyı Babacanyapı aralıyor
Ev’lenmeyi isteyenlere BabacanYapı’dan iki kampanya

BabacanYapı, CrownDeLuxe ve Güneşli Express Residence projelerinde yeni yıla ev sahibi olarak girmek isteyenler için çok özel fırsatlar sunuyor. Yeni yıl dileklerini yeni bir evle taçlandırmak isteyenler, BabacanYapı’nın sunduğu konforlu yaşamın kapısını kampanyalardan yararlanarak aralayabilirler.

Bahçeşehir ve Güneşli’de gerçekleştirdiği nitelikli konut projeleriyle bölgeye değer katan BabacanYapı, hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyenler için iki projesinde iki ayrı kampanyayı hayata geçiriyor. Kiracı olup konut sahibi olmak ya da birikimlerini gayrimenkul alanında değerlendirmek isteyen yatırımcılar yıl bitmeden kampanyalardan yararlanabilirler. 
 
Nitelikli konut üretme prensibiyle 2002 yılından bu yana yaşam alanları inşa eden BabacanYapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Babacan hayata geçirdikleri kampanyalarda yeni yıla girerken gerçekten farklı, özel ve cazip ödeme koşulları sunma fikrinden yola çıktıklarını belirtti. Babacan, “Büyük hayalleri olanların karşısına güçlü ve kolaylıklar sunan bir kampanya ile çıkmak istedik. Kampanyalarımızın sunduğu olanaklarla müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirecek kapıyı aralamayı hedefledik. Bizim için en önemlisi; kampanya çağrısıyla satış ofisimize gelenlerin beklentilerini sunduğumuz olanaklarla hayata geçirebilmek. CrownDeLuxe projesinde 12 ay boyunca kredi taksitleri BabacanYapı tarafından ödeniyor. Güneşli Express Residence’da ise 24 ay taksit ve ara ödemesiz konut sahibi olma imkânı sunuluyor ” dedi.
 
GÜNEŞLİ EXPRESS RESİDENCE’DA İKİ YIL ÖDEME YOK
İstanbul’un yeni Maslak ve Büyükdere Caddesi olarak anılan Güneşli’de inşaatı devam eden Güneşli Express Residence projesinde daire bedelinin sadece dörtte biri peşinat olarak ödeniyor. Kampanya, iki yıl süresince taksit ve ara ödeme yapılmadan ev sahibi olma imkânı sağlıyor. Anahtar teslimlerinin Aralık 2014’te gerçekleştirileceği Güneşli Express Residence’ta konut teslimlerine kadar herhangi bir ödeme alınmıyor. Kampanya süresince, daireler 139.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
 
CROWNDELUXE’LERDE 12 AY TAKSİTLER BABACANYAPI’DAN
İstanbul’un ilk uydu kenti olarak kabul edilen Bahçeşehir’de hızla yükselen CrownDeLuxe projesinde, sadece yüzde 10 peşinat alınırken, kredi taksitleri bir yıl boyunca BabacanYapı tarafından ödeniyor. İnşaatına 2011 yılında başlanan CrownDeLuxe’de anahtar teslimleri 2013 Aralık ayında yapılacak. Konutlarını teslim alana kadar kredi taksiti ödeme külfetinden kurtaran kampanya, Ocak ayının ilk haftasına kadar devam edecek. 70 metrekarelik 1+1 daireler bu süreç içinde 168.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Paylaş:

HABERLER