Evviva Nirvana'da 1.666 TL'den başlayan taksitle...

Güvenlikli bir site olan Evviva Nirvana'da kapalı spor salonu, açık kapalı yüzme havuzları, açık ve kapalı otopark, ticari dükkanlar bulunuyor
Evviva Nirvana'da 1.666 TL'den başlayan taksitle...

 

5 bonzai residence, 2 ikiz kule ve 4 tip 20 villadan meydana gelen Evviva Nirvana, Bahçeşehir'de inşa ediliyor. Bulut İnşaat Yapı projesi olan Evviva Nirvana'da taksitler 1.666 TL'den başlıyor. 60 aya kadar faizsiz ödeme imkanı sunan Evviva Nirvana'dan daire satın alana özel hazırlanmış 8gr. 22 ayar altında hediye ediliyor.
 
Güvenlikli bir site olan Evviva Nirvana'da kapalı spor salonu, açık kapalı yüzme havuzları, açık ve kapalı otopark, ticari dükkanlar bulunuyor. Evviva Nirvana'da ev içi yangın alarm sistemleri, mutfakta ısı ve doğalgaz dedektörü, koridorda optik duman dedektörü ve gaz kesme vanası yer alıyor.
 
Her blokta deprem sensörlü, havalandırma, ses bağlantılı asansörler ile garajlarda da karbondioksit dedektörü mevcut. 43 bin metrekare arsa üzerine kurulan Evviva Nirvana'da bloklar 13 katlı. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşan Evviva Nirvana'da kulelerin biri 27, diğeri ise 18 kattan meydana geliyor. Evviva Nirvana'da konut teslimleri 2015 yıl sonunda gerçekleştirilecek.
 
Evviva Nirvana'da 420 metrekare alana sahip 3 tipten oluşan villalar sıralanıyor. 7/24 güvenlik ile korunan Evviva Nirvana'da teknik odalarından saunasına, kapalı otoparkından, fitness ve havuzuna kadar tüm rezidence ayrıcalığını yaşayacak, sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceksiniz. 

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05