EVVİVA NİRVANA

Projeyi Takip Et
Bahcesehir Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 662
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 78
Teslim Tarihi : 2015-12-01
Fiyat Aralığı : 129000
BULUT İNŞAATBULUT İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

DEV PROJE NİRVANA SİZLER İÇİN İNŞA EDİLİYOR...
 
Tüm ezberleri bozan, daire kavramını baştan aşağı değiştiren bu eşsiz proje şimdi sizlere çok yakın...
 
Yaptığı birbirinden konsept projelerle, sektörün öncülerinden olan konut sanatının ustası Bulut İnşaat, dev bir projeyle düşünülen ev kavramının çok ötesine geçiyor.
 
Bu atmosferde yine ilkleri yaşayacak, yine benzersiz bir ayrıcalığa kavuşacaksınız.
 
 
EVVİVA NİRVANA'DA DAİRE KAVRAMINI DEĞİŞTİRİYORUZ...
 
İdealini aradığınız yeni bir yaşam alanı için tüm detayları düşünen Bulut İnşaat, Evviva Nirvana bilinen kavramları değiştiriyor. Yaklaşık 430.000 m2 alana kurulu olacak Evviva Nirvana'da 2 adet residence kule, 5 adet konut bloğu ve 20 özel villadan oluşan bu benzersiz ambians hem sizler için, hem sevdikleriniz için ayrıcalıklı bir hayat sunacak.
 
 
KONFORUN FARKINI NİRVANA'da YAŞAYIN
 
Dış alüminyum doğramalarda ısı bariyerli alüminyum profiller ve iklim kontrollü çift cam kullanılan binalarda ayrıca önünde metal ve cam korkuluk bulunmaktadır. 13'er kat 5 adet bloktan oluşan yeni yaşam alanınızda 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekler sizlerin beğenisine sunuluyor.
 
DOĞAL TAŞ KAPLAMALI ÖZEL BİNALAR
 
Blok bazında ısıtma yapılacak olan bloklarda merkezi, doğalgaz yakıtlı, yoğuşmalı bilinen marka kazanlar kullanılacak. Konutlarda 24 saat sıcak su temini sağlayacak,merkezi sistemli bir altyapı hazırlanarak soğuk ve sıcak suyun kullanımı bağımsız birim bazında, dijital sayaçlar ile öl çülecektir.
 
 
EŞSİZ MANZARA EŞLİĞİNDE EVVİVA NİRVANA İKİZ KULELER
 
İş ve sosyal yaşamın birleştiği bu dev kulelerde, elit bir yaşamın tüm gerekliliklerini bulabileceksiniz. 27 kat biri, 18 kat diğeri olan kulelerin giriş resepsiyonu çok gösterişli... İlk 3 katı tamamen işyeri, diğer katların lüks konutlardan oluşacağı Evviva Nirvana İkiz Kulelerinde eşsiz manzara eşliğinde yaşantınıza ayrı bir farklılık katacaksınız.
 
 
GÖSTERİŞLİ RESEPSİYONLU ÖZEL BİNALAR
 
Çeşitli daire tiplerinden istediğiniz seçeneği rahatlıkla bulabileceksiniz. Sonraki üç katın her katında 8 adet 1 + 1, 4. kattan itibaren 2+1 dairelerin bulunduğu kulelerde minimum boş alanların bile maksimum kullanım alanı haline getirildi. Bahçeşehir'e yeni bir heyecan katacak olan Evviva Nirvana kulelerinde yine birinci sınıf malzemeler ile rahat edeceğiniz dairelerinizde huzurla vakit geçirebileceksiniz. Ayrıca zeminde bulunan ticari alanların açık oturma yerleri ile sosyal hayatınız renklenecek.
 
Teknik odalalarından kapalı otoparkına, fitness ve saunasına kadar tüm rezidence ayrıcalığını yaşayacak, sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceksiniz.
 
 
BENZERSİZ MİMARİSİYLE EVVİVA NİRVANA VİLLALARI
 
420 m2 brüt alanı bulunan villalar 3 tipten oluşmaktadır. Her villada ayrıca bir adet bodrum bulunmaktadır. 2 araçlık kapalı garaj, hamam, sauna, duş, çamaşır odası, hobi alanı (tv, fitness vs) bulunmaktadır. Hobi alanından zemin katta bulunan açık havuzun alt kısmı görünmektedir.
 
 
BAHÇENİZDEKİ HUZURUN TADINI ÇIKARIN
 
Zemin katında salon şömineli, mutfak, wc, yatak odası ve onun özel banyosu, geniş bir giriş, geniş bir antresi bulunmaktadır. Yarım daire merdivenden dolayı aşağı manzara çok rahatlıkla görülebilir şekilde tasarlanan villalarda yeşil bir bahçe ve açık otopark mevcuttur. Her villanın kendine ait 20 m2 büyüklüğünde açık havuzu da bulunmaktadır.
 
 
ÇOK YÖNLÜ ULAŞIM İMKANI EVVİVA NİRVANA'da
 
Tüm benzersizliklerin bir arada olduğu Evviva Nirvana üstelik size çok yakın. İstanbul'un prestijli bölgesinden Bahçeşehir konumu itibariyle de tüm bağlantı yollarının olduğu bir yer... Tüm ulaşım alternatiflerini rahatlıkla kullanabileceğiniz yeni yaşam alanınızda istediğiniz yere rahatlıkla ulaşım imkânı bulabileceksiniz.
 
 
EVVİVA NİRVANA'da 7/24 GÜVENDESİNİZ
 
7/24 güvenliğin bulunduğu Evviva Nirvana'da ev içi yangın alarm sistemleri: Mutfakta ısı ve doğal gaz dedektörü, koridorda optik duman dedektörü ve gaz kesme vanası bulunmaktadır. Ayrıca garajlarda da karbondioksit dedektörü ile her blokta güvenlik alarmı, deprem sensörlü, havalandırmalı, ses bağlantılı asansörler bulunmaktadır. Güvenlik merkezinden 24 saat izlenen güvenlik kameraları ile,ortak alan güvenlik sistemi (CCTV) tesis edilecektir.
 
 
EVVİVA NİRVANA'da SİZİ BEKLEYEN AYRICALIKLAR
 
ISI SU VE SES İÇİN BARİYERLİ CEPHE SİSTEMİ
Radyel temel sistemi ile deprem yönetmeliğine uygun oluşturulacak sağlam binalarda ses geçirgenliğini önlemek için akustik malzemeler kullanılacaktır. Dış duvarlarda ise ısı, su ve gürültü önlemine için bariyerli cephe sistemi uygulanacaktır. Tüm bu özelliklerinin yanında ısı bariyerli alüminyum profi ller, iklim kontrollü çift cam ile önünde metal veya cam korkuluklarla tasarlanan Evviva Nirvana ile yaşadığınız güzellikleri hissedeceksiniz.
 
Evviva Nirvana'nın her yerinde farklı bir ayrıcalık var...
Doğal taş döşemeler ile dekoratif metal levha ve dekoratif boya ile yapılacak olan yeni yaşam alanınızda sizin için ayrılan otoparkınızdan asansörle evinize rahatlıkla çıkabileceksiniz. Bina içlerinde 1. sınıf malzemelerin kullanılacağı Evviva Nirvana'da mutfaktan antreye, salondan yatak odasına kadar tüm detaylar düşünüldü. Doğal taş kaplama ve 1. sınıf seramiklerle desteklenecek olan dairelerinizde 14-22 mm kalınlığında ahşap lamine veya lamine parke kullanılacaktır. Büyük markalı ürünlerin kullanılacağı mutfak ve banyo bölümlerinde farklı bir konsept ile karşılaşacaksınız.
 
 
%100 ENERJİ, %100 MUTLULUK
 
Geniş sosyal donatı alanları ile çocuk parkları ile, yürüyüş yolları ve geniş peyzaj alanları ile güzel zamanlar geçirmenin keyfini çıkaracaksınız. Dilediğinizde sporunuzu yapın, dilediğinizde havuzunuzun kenarında güneşlenmenin tadına varın.
 
Tüm binalarda gerektiğinde %100 yedek enerji sağlayan merkezi jeneratör kullanılacaktır. Ayrıca her ünitede her daireye merkezi uydu TV,telefon ve data hattı (4 adet), Apartman girişi görüntülü intercom sistemi, daire ile daire arası, daire ile güvenlik merkezi arası,daire ile site giriş kapı kontrolleri arası ve daire ile şoför odaları arası haberleşme için merkezi telefon sistemi uygulanacaktır.

Dış Resimler

İç Resimler

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-bahcesehiryeni-konut-projeleribulut-insaat-evviva-nirvana): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451