EVVİVA YAŞAM MERKEZİ

Projeyi Takip Et
CUMHURİYET MH. NAZIM HİKMET BLV NO: 61 Esenler / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 758
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 47.00-224.00
Teslim Tarihi : 2014-10-01
Fiyat Aralığı : 126000TL-370000
BULUT İNŞAATBULUT İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Evviva Yaşam Merkezi, İstanbul Beylikdüzü bölgesinde, %100 yeşil alanın çevrelediği iki blokta, önü kapanmayacak şehir manzaralı 3+1'ler, bahçe ve teras seçenekli 2+1'ler, teras ve bahçe seçenekli 1+1'ler olmak üzere toplamda 758 daireden ve 14 kattan oluşmaktadır.

Sosyal özellikler

 
Yıl boyu kullanılabilen kapalı ve açık (bay/bayan) yüzme havuzları, spor merkezi, bay-bayan sauna, özel amaçlı toplantı salonu, oyun salonu, kafeterya, fitness center, tenis kortu, bisiklet sürüş alanı gibi bir çok hizmetten yanlızca bazılarıdır. 
 
Ulaşım
 
 
Beylikdüzü-Esenyurt Bölgesinde özel konumu sayesinde İstanbul'da sayısız insanın çektiği ulaşım sıkıntılarını çekmeyeceksiniz.
TEM otoyolu ve E5 karayoluna 2 dakikalık mesafede olan Evviva Yaşam Merkezi, Atatürk Hava Alanına 17 Km, Migros, Bauhaus, Carrefour ve Real'e 5 dakika uzaklıktadır.
 
Teknik özellikler
 
INSAAT; -Temel zeminin fore kazık ile iyileştirilmesi, -Radye Jeneral Temel, -Konvansiyel kalıp sistemi, -Asmolen döşeme, -Dış cephe mantolama, -Duvar, pencere ve döşemelerde ısı ve ses yalıtımı.


 

 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenler-yeni-konut-projeleribulut-insaat-evviva-yasam-merkezi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451