EVVİVA GÜMÜŞCİTY

Projeyi Takip Et
CUMHURİYET MH. NAZIM HİKMET BLV NO: 61 Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 2600
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 65.00-140.00
Teslim Tarihi : 2014-05-01
Fiyat Aralığı : 120000-280000
BULUT İNŞAATBULUT İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

BULUT İNŞAAT HAKKINDA
 
1987 yılında Temel Bulut eşliğinde yola çıkan Bulut İnşaat, binlerce kişiyi ev sahibi yapmanın mutluluğu yaşamaktadır. 2002 yılında özel konservatuar ve Şösem müzik ile müzik sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Bulut İnşaat, 2006'dan itibaren müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda, farklı niteliklerde ‘EVVIVA RESIDENCE' geniş konseptli yaşam projelerini hayata geçirmektedir. "Evviva Residence" ile başladığımız Evviva Konseptli projelerimize zamanla ‘EVVIVA YAŞAM MERKEZİ', ‘EVVIVA GÜMÜŞ CİTY', ‘EVVIVA TOWER', ve ‘EVVIVA inci' projelerimiz eklenmiştir. Çeyrek asırlık deneyimiyle hizmet veren Bulut İnşaat Türkiye'nin her vilayetinde ve ilçelerinde sosyal yaşam konutlarını yapmayı hedeflemektedir. Sağlamı, kaliteyi, teknolojiyi, konforu ve sosyal yaşamı ucuza satmak asıl hedefimiz diyor.Bir ev sahibi olmaktan daha fazlasını sizlere sunuyor...
 
MİSYONUMUZ
 
Bulut inşaat 1978 yılından bu yana kaliteden ve konfordan ödün vermeden sürekli yeni projeler hayata geçiriyor; Kararlılık ve disiplinli çalışma ile her gün biraz daha güçlenerek büyüyor. Bulut inşaat Türkiye'nin dünyadaki nüfusunun ilk 10 ülke arasına girmesi genç nüfusun korunması için sosyal donatılarıyla daha kaliteli yaşam alanları oluşturmayı kendine misyon edinmiştir.
 
VİZYONUMUZ
 
Yapı sanatının ustası Bulut inşaat yaşam alanlarında standartları yükseltmek lüks ve konforu yaşamınızın rutin düzenine sokmak için çalışıyor. Ultra lüks iç ve dış mimari kalitesiyle elit müşteri portföyü ile hayatınıza yepyeni bir soluk getiriyor... Çeyrek yüzyıla yaklaşan geçmişimizle ve deneyimimizle sağlam işbirlikleri nitelikli insan kaynağı yaptığı yeniliklerle Türkiye'de en çok tercih edilen 5 yaşam alanı geliştirici şirket arasında olmak.
 
DEĞERLERİMİZ
 
Bulut inşaat müşteri ihtiyaçlarını değerlendirme ve bu ihtiyaçlara göre projeler sunmak projelerimiz beklentilerin çok üstünde bir düzeye getirebilmek için sürekli olarak çalışmayı hedefler.
 
POLİTİKAMIZ
 
Kuruluşumuzu sürdürebilir büyümesi ve yarattığı ekonomik değeri artırabilmesi için en önemli başarı unsuru olarak verimliliği ve rekabet gücünü yükseltme gereğine yenilik ve değişimin önemine inanır Sürekli gelişmeyi EFQM mükemmellik modelini çalışma prensibi olarak kabul etmiştir.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projeleribulut-insaat-evviva-gumuscity): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451