Florya Ekşinar Konakları’nda 2. Etap Satışta. İşte fiyatlar!

Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşaa edilen Florya’nın prestijli projesi Florya Ekşinar Konakları’nda, 2. Etap satışlar sürüyor. 1+1 daireler 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla hemen teslim ediliyor.
Florya Ekşinar Konakları’nda 2. Etap Satışta. İşte fiyatlar!
Hemen Teslim 1+1 Daireler 450 Bin TL’ye
 
Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşaa edilen Florya’nın prestijli projesi Florya Ekşinar Konakları’nda, 2. Etap satışlar sürüyor. 1+1 daireler 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla hemen teslim ediliyor.
 
Eroğlu Gayrimenkul’un Florya’da Atatürk Ormanı’nın hemen yanı başında, eşsiz deniz manzarasına sahip prestijli projesi Florya Ekşinar Konakları, modern ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor. Florya Ekşinar Konakları’nda farklı tiplerde 76 ve 82 metrekarelik seçenekleri bulunan 1+1 daireler, 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 
 
Şehirden uzak lokasyonu ve üst düzey güvenlik hizmetleri ile Florya Ekşinar Konakları’nda daire sahiplerini huzurlu bir yaşam bekliyor. 21 bin 337 metrekarelik geniş bir arazi üzerine kurulan projede, 76 metrekare ile 463 metrekare arasında 1+1'den 7+2'ye kadar değişen daireler bulunuyor. Ailenin tüm fertlerine özel kurgulanmış yaşam alanları ve sosyal donatılarıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunuluyor. Bir adet kapalı havuzu ve çocuklara özel kapalı havuzu, çocuk oyun ekipmanları, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, masaj odası, aerobik salonunu, cafe, basketbol sahalarıyla da lüks bir site yaşamı sunuluyor.
 
Atatürk Havalimanı, okullar, hastaneler ve alışveriş merkezlerine yakın mesafede konumlanan Florya Ekşinar Konakları, her türlü ulaşım noktalarına yakınlığıyla da cazip bir yaşam merkezi.  E-5 Karayolu ile direkt yan yol bağlantısı ve metrobüs hattına yakınlığının yanı sıra, sahil yoluna ve deniz ulaşımına olan mesafesiyle de ayrıcalık sağlıyor.
 
Eroğlu Gayrimenkul Hakkında
 
Eroğlu Holding’in 30 yıllık ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu Eroğlu Gayrimenkul; konut, alışveriş merkezi ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.
 
Eroğlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım olarak; bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kâğıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya ve Bursa’da projeler geliştirdik. Önümüzdeki 2 yıl içinde tamamlamayı hedeflediğimiz projelerin toplam büyüklüğü ise 2 milyon metrekareye ulaşıyor.
 
2008’de açılan ve Hollandalı Corio tarafından satın alınan Tekira AVM, 2009’da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini, 2010’da ise Oksizen Konakları, 2012’de İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge2 ile Ofishane ve Erasta Antalya, 2013’te ise Merter Platform ve Florya Ekşinar Konakları, 2014 yılının ilk 6 ayı içerisinde Bursa Harmony Towers,Erasta Fethiye AVM ve Esenyurt Logistic Center teslim edilen projeleri arasındadır. Yenimoda Evleri ve Türkiye’nin en büyük ve en prestijli projelerinden Skyland İstanbul Karma Projesi ise devam eden projeleridir. 

Paylaş:

HABERLER