Foresta Sarıyer İçin Geriye Sayım Başladı

Metropol içinde doğal yaşam imkanı sunan Foresta Sarıyer konutlarının anahtar teslimi 2013 yılı içinde yapılacak
Foresta Sarıyer İçin Geriye Sayım Başladı

Turyapı kalitesi ve güvencesiyle Sarıyer'in el değmemiş doğal ortamında inşa edilen modern ve konforlu yaşam merkezi Foresta Sarıyer'in müstakbel sakinleri bu yıl içinde yeni bir yaşam tarzına adım atacak.

Zamana dayanıklı, sağlam ve yaşanabilir konutların markası olarak öne çıkan Turyapı, İstanbul Sarıyer'de doğa ile iç içe bir mevkide bulunan, her türlü konfora ve lükse sahip, ulaşım açısından da en elverişli lokasyonda yer alan yaşam merkezi Foresta Sarıyer'i 2013 yılı içinde tamamlayarak sahiplerine teslim edecek.

İdeal ödeme koşullarıyla doğal bir yaşam

İstanbul'da unutulmuş doğal bir yaşamı yeniden hayata geçiren Foresta Sarıyer'i vaat ettikleri tarihte bitirerek sahiplerine yıl içinde anahtar teslim sunacaklarını ifade eden Turyapı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Turpcu, geriye sayımın başladığını, yeşilin her türlüsüne ev sahipliği yapan özel bir lokasyonda yaşamak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmamaları gerektiğine vurgu yapıyor.

Foresta Sarıyer'den ev sahibi olmak isteyenlere 240 aya varan vade imkanı ile 0.01'den başlayan faiz oranı kolaylığı sunduklarını ifade eden Turpcu, benzer projelerle kıyaslandığında Foresta Sarıyer'in en çok değer kazanan yaşam merkezlerinin başında geldiği, Foresta Sarıyer'de sundukları doğal ortamın ve modern imkanların benzeri olmadığının altını çiziyor.

Yemyeşil bir dünya

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü'ne komşu konumu ve Belgrad Ormanı, Rumeli Kavağı, Kilyos, Gümüşdere ve Kısırkaya plajlarına yakınlığının yanı sıra bölgenin sağlam, şık ve prestijli yaşam merkezi olarak öne çıkan Foresta Sarıyer, sakinlerine doğal bir ortamın keyfini yaşatmaya hazırlanıyor.

İstanbul'da betona yenilmemiş ve insan eli en az değmiş en doğal ortamında yer alan Foresta Sarıyer'in yaşam alanı içinde yer alan özel açık yüzme havuzları, güneşlenme alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru gibi imkanlar günün stresini atma ve spor yapma olanağı sağlıyor.

Depreme karşı çifte güvenlik

Foresta Sarıyer'de yer alan konutlar Çınar, Sedir, Defne, Ardıç ve Ladin adlarını taşıyor. Daire tiplerinde ise tercih edilen yaşam tarzına göre stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri sunuluyor. Tüm bloklarda çatı dubleksi bulunan Foresta Sarıyer'de geniş ufuklu teras keyfi de yer alıyor. Bununla birlikte, İstanbul ölçeğinde 3. derecede deprem bölgesinde yer alan ve jeolojik açıdan çok sağlam bir zemin üzerinde bulunan Foresta Sarıyer, Turyapı kalitesiyle depreme karşı 'çifte güvenlik' avantajı sağlıyor.

Ulaşımı kolay ve çeşitli

Karayolu, demiryolu ve deniz yolu ulaşımı Foresta Sarıyer'e en elverişli konumlarda yer alıyor. Yeni hizmete giren Çayırbaşı Tüneli ile Foresta Sarıyer'in Maslak'a ve Rumeli Feneri'ne olan mesafesi sadece 10 dakika. Metroya, Şehir Hatları'na ve İDO Sarıyer İskelesi'ne ise beş dakika mesafede bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER