FORESTA SARIYER

Projeyi Takip Et
MADEN MAHALLESİ ZEKERİYAKÖY YOLU ÜZERİ DOĞA KOLEJİ YANI Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 214
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 52.00 - 152.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 320.000 - 600.000
TURYAPI İNŞAATTURYAPI İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Turyapı'nın birinci sınıf malzemeler kullanarak Sarıyer'de hayata geçirilen Foresta Sarıyer projesi depreme karşı çifte güvenlik avantajına sahip..

Metropol içinde doğal yaşam imkanı sunan Forasta Sarıyer dairelerinde 1. sınıf malzemelere yer veriliyor.
 
İstanbul'un kentleşme olgusuna yenilmemiş bir ortamında, çevresinde doğal güzellikleri barındıran Foresta Sarıyer, doğa ile iç içe bir yaşam sunmanın yanı sıra 1. sınıf malzemelere yer verilen daireleriyle 1. sınıf konforu da beraberinde getiriyor.
 
"Metropol içinde doğal yaşam" sloganıyla Sarıyer'de doğası bozulmamış bir ortamda, sağlam zemin üzerinde ve en ileri yapı teknolojisiyle inşa edilen Foresta Sarıyer, dairelerinin konforu ve malzeme kalitesiyle de İstanbullulara özel bir yaşam tarzı armağan ediyor. Koç Üniversitesi Batı Kampüsü'ne komşu, bölgenin sağlam, şık ve prestijli yaşam merkezi olarak öne çıkan Foresta Sarıyer, sakinlerine doğal bir ortamın keyfini yaşatmaya hazırlanıyor.
 
1. sınıf kalitede malzemelerin kullanıldığı Foresta Sarıyer'in dış cephe ısı izolasyonunda TSE 825 standartlarını içeren mantolama sistemine yer veriliyor. Foresta Sarıyer dairelerinde ise görüntülü diyafon, ahşap kaplama çelik kapı, ahşap yer döşemesi, 1. sınıf seramik, vitrifiye, armatür, hilton lavabo, 1. sınıf hazır mutfak ve ankastre ürünler gibi özellikler bulunuyor.
 
Temiz hava, sağlıklı yaşam
Foresta Sarıyer'in yaşam alanı içinde yer alan özel açık yüzme havuzları, güneşlenme alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru gibi imkanlar günün stresini atma ve spor yapma olanağı sağlıyor.
 
Doğa ile içiçe konforlu bir yaşam merkezi olan Foresta Sarıyer'de yer alan konutlar Çınar, Sedir, Defne, Ardıç ve Ladin adlarını taşıyor. Daire tiplerinde ise tercih edilen yaşam tarzına göre stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri sunuluyor. Tüm bloklarda çatı dubleksi bulunan Foresta Sarıyer'de geniş ufuklu teras keyfi de yer alıyor. Bununla birlikte, İstanbul ölçeğinde 3. derecede deprem bölgesinde yer alan ve jeolojik açıdan çok sağlam bir zemin üzerinde bulunan Foresta Sarıyer, Turyapı kalitesiyle depreme karşı 'çifte güvenlik' avantajı sağlıyor.
    
Her yönden her türlü ulaşım
Karayolu, demiryolu ve deniz yolu ulaşımı Foresta Sarıyer'e en elverişli konumlarda yer alıyor. Yeni hizmete giren Çayırbaşı Tüneli ile Foresta Sarıyer'in Maslak'a ve Rumeli Feneri'ne olan mesafesi sadece 10 dakika. Metroya, Şehir Hatları'na ve İDO Sarıyer İskelesi'ne ise beş dakika mesafede bulunuyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Dış cephe ısı izolasyonu TSE 825 standartlarını içeren mantolama sistemi
Paratoner ve topraklama sistemi
Ortak su deposu
Su ve yangın hidroforları, yangın söndürme sistemi
Görüntülü diyafon
Daire giriş kapıları: Ahşap kaplama çelik kapı
İç kapı ve kasalar: Ahşap kaplama kapı
Ahşap yer döşemesi(Lamine, Laminant)
Birinci sınıf seramik, vitrifiye ve armatür malzameleri
Hilton lavabo
Kaskad sistem ısıtma ve sıcak su
Split klima
Hazır mutfak
Çelik evye, davlumbaz, ankastre fırın, ocak ve bulaşık makinası

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-yeni-konut-projelerituryapi-insaat-foresta-sariyer): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451