WORKLAND

Projeyi Takip Et
Maslak Mahallesi Akasya Sokak No:5 Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Metrekare Aralığı : 10-52m2
ARTAŞ İNŞAATARTAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Kendiniz veya tüm ekibiniz için en ideal çalışma ortamına hemen sahip olun. Workland iş dünyasının merkezi Maslak’ta tam zamanlı ofis ihtiyacınız için verimli, kaliteli ve yüksek standartlara sahip bir fırsat sunuyor. Teknolojik alt yapı, fiber internet, sınırsız kahve, ücretsiz otopark ve sekreterya hizmeti ile siz sadece işinize odaklanın.

10 ile 52 m2 arasında değişen 44 farklı çalışma alanı, 3 toplantı odası ve 300 m2 ortak kullanım alanlarında tüm gün veriminizi korumanız için gerekli koşulların her biri titizlikle uygulandı. Yaratıcılık, odak ve verimi etkileyen en önemli ayrıntının konfor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Workland’in çalışma alanlarında kullanılan mobilyaları özenle seçtik. Ofisinizde Türkiye ve dünyanın alanında en iyi üreticileri olan Nurus ve Kolleksiyon marklarına ait ürünler kullanıldı. Ayrıca tüm çalışma alanlarında her şeyi kendinize uygun hazırlamanız için yüksek teknolojiye ve bağımsız üniteye sahip Mitsubishi marka iklimlendirme sistemleri kullanıldı.

Workland kiralanabilir toplantı alanları ile eğitim, toplantı, seminer, konferans ve benzeri etkinliklerinizde profesyonel hizmetlerden faydalanın. Vizyon ve başarınızı yansıtacak modern mimari ve güncel teknolojinin tüm detaylarını kullanan alt yapı ile 8, 12 ve 40 kişi kapasiteye sahip 3 farklı toplantı odasından birini ihtiyacınız halinde anında kiralayın.

Workland siz ve ekibiniz için tüm çalışma alternatiflerini geliştirdi. Bir hazır ofis kiralayabileceğiniz gibi dilerseniz Workland’in size sunduğu sabit masa seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. İş ve sosyal çevrenizi geliştirmek, kendiniz ve ekibiniz için verim kuşkunuz olmadan çalışmak için ortak çalışma alanlarını tercih edin.

 

Dış Resimler

İç Resimler

WORKLAND İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutworkland-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451