DENİZKORU SARIYER

Projeyi Takip Et
Saıyer/İstanbul Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 682
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 94 - 378 m2
Teslim Tarihi : Belli Değil
Fiyat Aralığı : Açıklanmadı

DENİZKORU SARIYER projesinde satılık dairelerin fiyatları henüz belli olmadı. 112 bin metrekarelik azari üzerinde planlanan yeni projede toplam 682 daire yer alacak. 129 bloktan oluşan projede daire seçenekleri 1+1'den 4+1'e kadar uzanıyor. Projede 6 farklı etap olduğunu da belirtelim.

Villa tipi yatay mimarisiyle DenizKoru, 1+1’den 4+1’e, simpleks’ten çatı dubleksine kadar farklı seçenekler arayanlar için tasarlandı.

DenizKoru, Sarıyer Çayırbaşı Tüneli’ne 2 dakika uzaklıkta yer alıyor. Maslak ve Levent'e olan yakınlığı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve yapılacak olan Sarıyer-Kilyos tünel bağlantısı da Sarıyer'i İstanbul’un en fazla prim yapacak bölgelerinden biri haline getiriyor. Tünel sayesinde DenizKoru’dan 3. Havalimanı, Kanal İstanbul ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ulaşım çok kolaylaşacak. 200 milyon yolcu kapasiteli Dünya’nın en büyük havalimanı olan 3. Havalimanı ise yaklaşık 150.000 beyaz yakalıya istihdam sağlamasıyla bölgedeki hareketliliği artıracak.

Sarıyer’de her ayrıntı kendine özgüdür. Böreği ile ünlü olan Sarıyer’de taze balık kokusu, martı ve tekne sesleri birbirine karışır. Semtin melodisini oluşturur.

Tarihi yapıları, çeşmeleri, camileri, hamamları ile buluşan tünel, metro, yeni köprü, yeni havalimanı ve otoyollar sayesinde sizi İstanbul’un kaçılası her şeyinden hızlıca koparıp denizin ve ormanın kıyısına atıverir. Siz yeter ki, BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİN!

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutdenizkoru-sariyer-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451