Gölmahal Villaları'nda 36 Ay Sıfır Faiz

Yalçınlar Group, Hadımköy'de hayata geçirdiği Gölmahal Villaları Projesinde yüzde 30 peşinat ödeyen müşterilerine kalan kısmı 36 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme avantajı sunuyor..
Gölmahal Villaları'nda 36 Ay Sıfır Faiz

Gölmahal'de %30 peşinatta geri kalan kısım 36 aya kadar vade farksız ödenebilirken, %20 peşinatta ise 24 aya kadar vade farksız vade uygulanıyor. Gölmahal'de ayrıca, avantajlı ödeme koşulları dışında da, mortgage ile 120 aya kadar kredi kullanma imkanı sunuluyor. Mart 2013'de teslim edilecek olan Gölmahal Villaları'nda, fiyatlar villaların büyüklüklerine göre 1.295.000 $ ile 1.495.000 $ arasında değişiyor.
 
GÖLMAHAL VİLLALARI HAKKINDA
 
Gölmahal Villaları, 92.470 metrekarelik bir alanda sadece 38 özellikli villadan oluşuyor. Villalar, sahip oldukları büyük bahçeleri ve müstakil havuzları ile sakinlerine konforlu bir yaşam sunarken, göl manzaralı muhteşem konumları ve farklı mimarileriyle de dikkat çekiyor. Türkiye'nin ödüllü mimarları Dara Kırmızıtoprak ve Gökhan Avcıoğlu tarafından titizlikle tasarlanan Gölmahal Villaları, doğaya saygılı duruşu ile de fark yaratıyor.
 
Gölmahal'de ısınma, ısı pompası ile sağlanıyor. Doğalgaz kullanılmıyor, dolayısıyla havaya karbon salımı yapılarak çevre kirliliği yaratılmıyor. Isı pompası evlerde yazında serinletme sağlıyor. Gölmahal Villaları, sahip olduğu merkezi klima sistemi ile de ısıtma –soğutma yapılmasına olanak sağlıyor.
 
Sitede kurulan 50 kwa lık rüzgar tribünü ile Gölmahal kendi elektriğini kendisi üretiyor. Bu elektrik sosyal tesislerde ve ortak alanlarda kullanılarak aidatları önemli oranda minimize edecek. Sıcak su her villada bulunan güneş enerjisi panelleri ile sağlanıyor.
 
Villa içlerinde bulunan iç bahçe ile Villa sahipleri hem evin içinde de bahçede oturacak, hem de tüm ev maksimum gün ışığı alacak. Gölmahal'de birbirine yakın m² lerde 3 farklı tipte villa yer almakta.
 
Sahip olduğu özelliklerle ayrıcalıklı ve heyecan dolu bir yaşamın kapısını açan Gölmahal Villaları'nda 10.000 m2 ortak kullanım alanında 3 tenis kortu, 2 açık -1 kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, fıtness salonu, oyun parkı, restoran ve kafesi bulunan bir de sosyal tesis yer alıyor.
 
Her villanın akıllı ev özelliğine sahip olduğu projede ayrıca, 3.000 m2 lik alanda içinde süs havuzu bulunan rekreasyon alanı, site ortasında gölet, 700 kw jeneratör, su deposu, atık su arıtma sistemi, artezyan kaynağı ve yangın hidrantları da bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER