Gölpark İstanbul'da doğayla iç içe yaşam!

İstanbul’un yeni ulaşım ağında yer alan Bolluca, doğal güzellikleri kadar bu eşsiz araziye yakışan konut projesi Gölpark İstanbul ile de İstanbullular’ın yeni gözde yerleşim bölgesi…
Gölpark İstanbul'da doğayla iç içe yaşam!

Yapı sektöründe yenilikçi yaklaşımları ve seçkin projeleriyle tanınan Neo Yapı’nın Bolluca’da temellerini attığı Gölpark İstanbul, kuzeybatı İstanbul’un en büyük, yatay, müstakil konut projelerinden biri olarak, ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklı yaşam tarzı ile ilgi görüyor.

Bolluca’da, doğal göllerle çevrili, muhteşem bir ormana yaslanmış 450 dönümlük bir arazide kurulu, müstakil bahçeli konut projesi Gölpark İstanbul’un üzerinde bulunduğu arazi son derece titizlikle planlandı. Evlerin coğrafi konum içinde yerleşimi, birbirilerine uzaklığı ve yakınlığı, giriş açılarından bahçe yayılımına kadar tüm detaylar, site yaşamı ile özgünlüğü iç içe yaşatabilmek üzere konumlandırıldı.

6 mahalle olarak planlanan Gölpark İstanbul’da 1. mahallenin inşaatı tamamlandı ve yaşam çoktan başladı. 1. mahalle, mimari konseptleri birbirinden farklı, büyüklükleri 278 m2 – 412 m2 arasında değişen, 8 tipte toplam 80 evden oluşuyor.

Satışı tamamlanan 2. mahalledeki 50 evin inşaatı da Temmuz 2012’de teslim edilmek üzere devam ediyor. Büyüklükleri 190 m2 ile 384 m2 arasında değişen müstakil evler oldukça geniş bahçelere sahip.

60 evden oluşan 3. mahallenin de inşaatı ve satışları devam ediyor. Evler Kasım 2013’te sahiplerine teslim edilecek. 3. mahalle, ortalama 590 m2 bahçe içinde, müstakil, 2 araçlık otoparka sahip L ve M tipi evler ve sempatik mimarisiyle ilgi gören “town house” lardan oluşuyor. “Gülümseyen Bahçeler” adıyla lanse edilen 3. mahalle evleri, kompakt, ekonomik, bakımı ve idaresi kolay olması açısından yeni evliler ve çekirdek aileler için oldukça ideal. Evler doğalgaz ile çalışan ekonomik bir ısınma sistemine sahip. Daire fiyatına, müstakil, bahçeli ev konforunu yaşatan 3. mahalle evleri, 7’den 70’e tüm sakinleri için Gölpark İstanbul çatısı altında sosyal, sportif, sağlıklı ve de doğal bir yaşam sunuyor.

Gölpark İstanbul’un sosyal kulübü Neo Life bünyesinde yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terasları, spor merkezi, sauna, dinlenme alanları, cafe – restaurant, tenis kortları, basketbol sahası, çocuk kulübü, toplantı salonu bulunurken, çevresinde de keyifli yürüyüş alanları yer alıyor. Aydoğdu Market ve Göl Pastanesi de ev sahiplerine hizmet vermeye başladı. Gölpark İstanbul’luların her türlü ihtiyacını karşılayacak farklı ticari alanlar da kısa bir zaman sonra hizmet vermeye başlayacak.

Gölpark İstanbul’u çevreleyen ve Neo Yapı tarafından 120.000 ağaçla yeşillendirilen orman alanı bölgeye oksijen, sağlıklı bir doğal yaşam alanı sunarken, yayın ve aynalı sazan balıkları ve güzelliği ile göz dolduran Mavigöl de evinizin keyfine anlam katıyor. Çocukların özgürce oynayacakları, yeşil doğaya, temiz havaya doyacakları, dört mevsimi tüm güzellikleri ile yaşayacakları Gölpark İstanbul’da, okul öncesi yaş grubuna hitap eden bir eğitim kurumu da Eylül 2012’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.


Paylaş:

HABERLER