GÖLPARK İSTANBUL

Projeyi Takip Et
BOLLUCA MERKEZ MH. BOLLUCA İHSANİYE YOLU. GÖLPARK İSTANBUL PROJESİ. 2.MAHALLE 10 AY BOLLUCA Eyüp / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 450
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1,5+1,6+1
Metrekare Aralığı : 181
Teslim Tarihi : 2016-12-01
Fiyat Aralığı : 1300000
NEO YAPINEO YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Gölpark istanbul projesi toplam 3 mahalleden oluşuyor. Tamamen sahiplenilen birinci mahallenin inşaatı tamamlandı. Sahiplerine kavuşan ikinci mahallenin inşaatı da büyük bir hızla devam ediyor.

Şimdi 62 özel villadan oluşan üçüncü mahalle "Gülümseyen Bahçeler" satışta. Gülümseyen Bahçeler'in inşaatına çok yakında başlanacak.

Gölpark İstanbul'un özel arazisi son derece titizlikle planlanarak kullanıldı. Evlerin coğrafi konum içinde yerleşimi, birbirlerine uzaklığı ve yakınlığı, giriş açılarından bahçe yayılımına kadar tüm detayları site yaşamı ile özgünlüğü iç içe yaşatabilmek üzere konumlandırıldı.

 

İstanbul'un kuzeybatısında, 3. köprü bağlantı ağının üzerinde, şaşırtıcı güzellikte, göllerle bezeli bir ormanın yanında. Gelişimini tamamlamış olan Göktürk ve Kemerburgaz'a çok yakın.

  • Yatırım yapacaksınız, ev alıyorsunuz, çok doğru bir karar vermelisiniz.
  • Hem bugün rahat etmeli, hem geleceğe yönelik neşe dolmalısınız.
  • Gölpark İstanbul Gülümseyen Bahçeler'de sadece 62 villa var.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasieyup-yeni-konut-projelerineo-yapi-golpark-istanbul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451