NEO GÖLPARK İSTANBUL

Projeyi Takip Et
Mavi Göl mah. Koca Yusuf cad. Bolluca Arnavutköy Bolluca Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 86
Konut Seçenekleri : 4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 148
Teslim Tarihi : 2015-06-01
Fiyat Aralığı : 1045000
NEO YAPINEO YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Genel Tanıtım

Göllerle çevrili muhteşem bir ormanın hemen yanında yer alan NeoGölpark İstanbul, Kentin değerli arazilerinden birinde, Kemerburgaz – Göktürk’e sadece 10 dakika uzaklıkta Bolluca’da bulunuyor. NeoGölpark İstanbul’da 80 adet müstakil evden oluşan ilk etabımız Limon Dolı Mallesi sahiplerini buldu. Ve NeoGölpark İstanbul’daki yaşam çoktan başladı.

Satışa sunulmasından itibaren büyük ilgi gören toplam 50 adet müstakil evden oluşan 2. Etab Sakızlık Mahallesi de kısa sürede sahiplerine kavuştu. 60 adet müstakil ev bulunan ve 3. Etabı oluşturan Vişnelik Mahallesindeki L ve M tipi evlerinde satışları tamamlandı.; daha küçük aileler için planlanan Sıra Evlerin satışları ise devam ediyor.

4. etap olarak planlanan Nar Çiçeği ve kariaz Dalı malleleri, “ Doyasıya Yaşamak İstiyorum… Bundan Doğal NEOlabilir ki? “ solaganıyla 2012 Eylül ayında satışla sunuldu. Daha önce satışa çıkan  Vişneli Mahallesinin gördüğü yoğun ilgi doğrultusunda planlanan nar Çiçeği ve Kiraz Dalı Mahalleleriyle de NeoGölpark İstanbul, yeni sezonda  da yepyeni bir hayatın kapılarını sonuna kadar açıyor.

Şehrin merkezine ve kritik noktalara trafik sorunu olmaksınız bağlanan NeoGölpark İstanbul evleri şehrin genişlemeye eğilimine parallel ve  İstanbul’un gelişmesiyle oluşan yni ulaşım ağının merkezindeki konumuyla da olcukça cazip bir konumda yer alıyor.

Neo Gölpark’ta yaşam;

Neogölpark İstanbul’daki yaşamın doğallığı ve tazeliği, her bir sakinin günlük hayatlarına da sirayet ediyor. Olağanüstü atmosferi, tertemiz havası, etrafını saran 120.000 ağaçlık ormanı, ördekler v kuğularla dolu Mavi Gölü ile birlikte Neo Gölpark içerisinde yer alan spor merkezi NEO LİFE ile taze ve zinde bir yaşama adım atın. Sağlıklı bir hayat için gereken tüm fiziksel aktiviteleri gerçekleştirebilme olanağı sağlayan Neo Gölpark İstanbul, bünyesindeki aktivite merkezi Neo Life ile de bu doğal donanımını daha da güçlendiriyor. NO Life, NeoGölpark İstanbul’un tam ortasında olmasıyla tüm mahallelerden kolay ulaşım özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

Neo Gölpark Limon Dalı Mahallesi;

Neo Gölpark’ın 1. Mahallesi toplam 80 villa’dan oluşuyor. Mimari konseptleri birbirinden farklı 10 tip villanın yeraldığı 1. Mahallede A Tipi Neo Gölpark , B Tipi Neo Gölpark, C Tipi Neo Göl Park, D Tipi Neo Göl Park, E Tipi Neo Göl Park F Tipi Neo Göl Park, G Tipi Neo Göl Park ve H Tipi Neo Gölpark evleri bulunuyor. HY Tipi Neo Göl park evlerin büyüklükleri 278 m2-412 m2 arasında değişiyor. Bu eapta yaşam başladı.

Sakızlık Mahallesi

Neogölpark  İstanbula’da 1. Etap evklerin tamamının satışı gerçeşleşmesini müteakip aynı arazi içinde 50 villalık 2. Mahalle olarak Sakızlık  Mahallesine başlandı.  50 villa 190m2 ve 384 m2 arasında değişen büyüklükleri buunuyor. 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-bollucayeni-konut-projelerineo-yapi-neo-golpark-istanbul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451