SEYİRTEPE EVLERİ

Projeyi Takip Et
Güzeltepe Mah. Üçtepe Sok.NO:1 Alibeyköy Eyüp / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 50
Konut Seçenekleri : 2+1 , 3+1
Metrekare Aralığı : 90 - 151 m2
Teslim Tarihi : Hemen Teslim
Fiyat Aralığı : 440 bin TL-760 bin TL
KARTAL GRUPKARTAL GRUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Günümüz insanının en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri de; kalabalıktan uzak, az sayıda konutun bulunduğu,kaliteli ve nezih diye bileceğimiz sosyal donatıları içeren bir sitede oturmak.

Seyir Tepe Evleri özlem duyduğumuz mahalle hayatını yeniden canlandırmak için az sayıda konut barındırmasına rağmen sosyal aktivite açısından büyük sitelerin sunduğu sosyal imkânları bulundurarak, şehir merkezinde, sessiz sakin şehrin gürültüsünden uzak ama şehre bir o kadar yakın özlediğimiz mahalle kültürünü sunmaktadır. Alibeyköyün en güzel yerinde olan projemiz 11.521 m2 inşaat alanı ile A ve B olarak 2 blokdan oluşup toplam 50 daire ile 3.720 m2 geniş, kaliteli ortak alanlar ve sosyal donatılar içermektedir.

Seyir Tepe Evleri konum olarak Eyüp, Beşiktaş, Şişli, Taksim, Mecidiyeköy, Levent, Kemerburgaz gibi İstanbul’un iş ve yaşam merkezlerine 5 dakikalık mesafesiyle öne çıkmaktadır.

 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutseyirtepe-evleri-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451