Home Aves'de 105 bin TL'den başlayan fiyatlarla, hemen tapu teslim konutlar...

Kavi Yapı tarafından Güneşli'de hayata geçirilen Home Aves Konutları projesinde evlerin tapuları hemen teslim ediliyor
Home Aves'de 105 bin TL'den başlayan fiyatlarla, hemen tapu teslim konutlar...

Kavi Yapı’nın İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Güneşli’de inşaatına devam ettiği, Türkiye’nin ilk kuş temalı projesi olan Home Aves’te sözleşme ve konut kredisi kullanımı ile beraber hemen tapu verilebiliyor. Geçtiğimiz  Şubat ayı içerisinde kat irtifakı kurulması ile bağımsız bölümleri ayrılan Home Aves projesi, hemen tapu teslimi ile projeden daire sahibi olanlara bir kat daha fazla güven sağlıyor.

6 bin 200 metrekare arsa üzerinde 2 blok ve 191 daire olarak inşa edilen Home Aves Konutları projesi büyük ilgi görüyor. 1+0,1+1,2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan Home Aves’te yaz kış kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, sauna,  Fin hamamı, kat bahçeleri, barbekü terasları, hobi bahçeleri, meyve bahçeleri, basketbol sahası ve tenis kortu bulunuyor.

Home Aves’te stüdyo daireler 105 bin TL’den, 1+1 daireler 155 bin TL’den, 2+1 daireler 255 bin TL’den, 3+1 daireler 420 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Anlaşmalı bankalar Akbank, Finansbank, Türkiye Finans ve Kuveyt Türk ile 120 aya kadar esnek ödeme sistemi ile kredi imkanı da sağlıyor. Şu anda kaba inşaatı hızla devam eden Home Aves projesinin Aralık 2013’te teslim edilmesi planlanıyor.


Paylaş:

HABERLER