Home Aves'te 840 Liradan Başlayan Taksitlerle

Güneşli'de Kavi Yapı tarafından hayata geçirilen Home Aves projesinde 840 liradan başlayan taksitlerle kira öder gibi konut sahibi olabilirsiniz..
Home Aves'te 840 Liradan Başlayan Taksitlerle

Kavi Yapı'nın İstanbul’un hızla değişen bölgesi Güneşli’de inşaatına başlamış olduğu HOME AVES projesinde kira öder gibi taksit ödenerek ev sahibi olunabiliyor.Atatürk havalimanı, E-5 ve TEM otoyoluna yakınlığı ile büyük önem kazanan Güneşli HOME AVES Projesi,şehrin merkezinde olmasına rağmen, şehir dışındaki birçok projede bulunan özelliklerin tamamına sahip. Bölgedeki en prestijli projeler arasında gösterilen HOME AVES’te, lansmana özel fırsatlar kazandıracak.Ayrıca Lansmana özel avantajları ile HOME AVES Projesi bölgedeki en uygun metrekare fiyatlarına sahip.
 
Ayrıca HOME AVES Projesinde anlaşmalı bankaları olan Türkiye Finans ve Finans Bank aracılığı ile 120 aya kadar mortgage esnek ödeme planları  ile her bütçeye göre ödeme planı sağlanabileyor.

HOME AVES projesinde Lansmana özel taksitler ise şu şekilde.
 
1+0 stüdyo dairelerin taksitleri 840 TL’den,
1+1 direlerin taksitleri 1.150 TL’den,
2+1 dairelerin taksitleri 2.120 TL’den,
3+1 dairelerin taksitleri ise 3.200 TL’den başlıyor.
 
1+0,1+1,2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projede ayrıca yaz kış kullanılabilen kapalı yarı olimpik yüzme havuzu,Fitnes salonu,saunalar,fin hamamları,barbekü terasları,kat bahçeleri,hobi bahçeleri,kameriye yerleri ve açık spor alanı yer almakta.HOME AVES Projesi ayrıca projeye farklı değer katan  ve ismini veren Garden Aves yani Kuş bahçesi ilede ön plana çıkıyor.
 
Güneşli HOME AVES Projesi  Atatürk Havalimanına 5 km,E-5 karayoluna 4 km,212 AVM’ye 1,2 km.Home Aves projesi ayrıca Güneşlide bankalar caddesi olarak bilinen Gülbahar Caddesine yürüme mesafesinde.


Paylaş:

HABERLER