Home Aves'te arabanı getir evi al

Home Aves'te arabanı getir evi al
Kavi Yapı yılın kampanyasını Güneşli’deki Home Aves konut projesinde gerçekleştiriyor. Kavi Yapı, kullandığınız aracınızı piyasa değerinden peşinat olarak alıp, Güneşli’nin prim potansiyeli en fazla olan projesi Home Aves ’ten daire veriyor. Bir yandan siz akılcı bir yatırıma adım atarken, diğer taraftan bizler aracınızı dogru değerleyip herhangi bir kayıp yaşamayacağınız bir fırsat sunuyoruz.
 
Bir Gürbaşlar Grup firması olan Kavi Yapı; 30 yıldır Ford’un en onemli bayileri arasında bulunan Gürbaşlar’ın güvencesiyle ve uzman kadrosunun deneyimi ile aracınızın doğru ekspertizini yapıp, İstanbul’un en hızlı gelişen lokasyonu Güneşli’de yatırım yapmanıza olanak sağlıyor.
6.500 m2 arsa üzerinde 2 blok 191 daire olarak tasarlanan Home Aves bolgenin hem fiyat avantajina sahip hem de prim potansiyeli en yuksek projesi. Gunesli bolgesinde m2 birim fiyatlari 3.500 TL’den baslarken Home Aves’de cok kisa bir sure icin ve sinirli daireler icin 2.500 TL’den basliyor.
 
Projenin gelistirildigi arsanin %80’i yeşil alanlara ayrılan Home Aves’in icerisinde degisik isimlerde bahceler bulunuyor: Projeye ismini veren Garden Aves yani kuş bahçesi bulunuyor. 100 m2 alan içerisinde İstanbul ikliminde yaşayabilen kuş türlerinin bulunduğu bahçede Home Aves sakinleri; kuş sesleriyle günlük streslerini atabilecekler. Garden Fruit de ise cocuklar meyveyi dalindan yemenin lezzetine varacaklar. Bir başka bahçe olan Garden Organic’te isteyen sakinler kendi sebzelerini yetistirme imkanı bulacaklar.
 
Bu farklı bahçe formlarının yanında Home Aves’te; kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, fitness, fin hamamı, kat bahçeleri, barbeque teras, tennis kortu vb. birçok farklı fonksiyon da bulunuyor.
 
30 yıllık Gürbaşlar Grup güvencesiyle inşaa edilen Home Aves’te; Akbank, Finansbank, Türkiye Finans ve Kuveyt Türk bankalarının %0.87’den baslayan esnek ödeme modelleriyle 120 aya kadar ödeme imkanı sunuluyor. 40 m2 ile 172 m2 arasında 1+0’dan 3+1’e kadar 8 farklı daire planı bulunuyor.  Kaba inşaatı %80 tamamlanan projenin teslimi 2013 Aralık’ta.

Paylaş:

HABERLER