Home Aves'te Stüdyo ve 3+1'ler Tükeniyor!

Türkiye’nin ilk kuş temalı projesi olan Home Aves ayrıca aynı lokasyona sahip olan diğer projeler arasında en uygun metrekare fiyatlı proje olma avantajına da sahip.
Home Aves'te Stüdyo ve 3+1'ler Tükeniyor!

Kavi Yapı’nın İstanbul’un ulaşım olarak en değerli bölgelerinden biri olan Güneşli’de hızla inşaatına devam ettiği Home Aves’te kapalı otopark ve kapalı yüzme havuzunun tamamlanmasının ardından önümüzdeki günlerde normal katların yapımına başlanacak.Türkiye’nin ilk kuş temalı projesi olan Home Aves ayrıca aynı lokasyona sahip olan diğer projeler arasında en uygun metrekare fiyatlı proje olma avantajına da sahip.

İnşaat kalitesinden en ufak bir taviz vermeyen Kavi Yapı,gerek mimarisi,gerekse sosyal donatıları ile bölgeye ayrıcalık katacak olan Home Aves projesini 2013 Aralık ayında hak sahiplerine teslim edecek.
Özellikle Atatürk Havalimanına yakınlığından dolayı İstanbul dışında ikamet eden fakat iş nedeni ile İstanbul’a sıklıkla  gelme durumda olan kişilerin talebi neticesinde stüdyo dairelerin tükenmek üzere olduğu Home Aves’te aynı şekilde 3+1 dairelerin satışıda tamamlanmak üzere.

Yaz kış kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzu,Fitness,Sauna,Fin hamamı,Daire büyüklüğünde kat bahçeleri,Barbekü terasları,meyva bahçesi,hobi bahçesi,Basketbol ve tenis kortu,kamelyalar ve projenin konseptine ismini veren Garden Aves yani kuş bahçesinin bulunduğu Home Aves’te 1+0 Stüdyo,1+1,2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Home Aves’te daire fiyatları ise şu şekilde;

1+0 Stüdyo daireler 103.000 TL’den,
1+1 Daireler 153.000 TL’den,
2+1 Daireler 253.000 TL’den,
3+1 Daireler ise 413.000 TL’den başlıyor.

Ayrıca firma anlaşmalı bankaları oan Akbank,Finansbank,Türkiye Finans ve Kuveyt Türk ile 120 aya kadar esnek ödeme modelleri ile konut kredisi kullandırıp,dairenin kat irtifaklı tapusunu hemen verebiliyor.


Paylaş:

HABERLER