İncek Life’da 10 bin TL indirim

Sinpaş GYO’nun sakinlerini farklı bir yaşam anlayışıyla tanıştıracak olan projesi İncek Life’ta Hıdırellez coşkusu yaşandı. Burhan Öçal ve Trakya All Stars’la coşan davetliler, dileklerini renkli kurdelelerle gül ağaçlarına astı. Ev dileyenler, 10 bin TL indirim sürpriziyle daha da keyiflendi.
İncek Life’da  10 bin TL indirim

Yeşil ve mavinin dengesinden ilham alarak geliştirilen ve  ‘mutluluğun formülü dengeli yaşam’ anlayışını Ankara’yla buluşturmaya hazırlanan İncek Life, hızla yükselirken keyifli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen “İncek Life Hıdırellez Kutlaması” panayır havasında geçti. 5 Mayıs Pazar günü, dünyaca ünlü perküsyon sanatçısı Burhan Öçal ve Trakya All Stars’la coşan davetliler, dilek ve hayallerini gül ağaçlarına asmak için uzun kuyruklar oluşturdu. Hakan Bilgin’in keyifli sunumuyla ve eğlenceli aktivitelerle geçen günün sürprizi ise ev dileyenlere özel 10 bin TL indirim fırsatı oldu.

“Önümüzdeki yıl İncek Life’a yüzmeye geleceğim”

Etkinlikte muhteşem bir performans sergileyen Burhan Öçal ve Trakya All Stars davetlilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Konser öncesi Hıdırellez dileklerinin kabul olmasını dileyen Burhan Öçal “ İncek Life çok güzel bir proje. Önümüzdeki yıl Hıdırellez’de Ankara’ya plaj keyfi getiren bu projeye yüzmeye geleceğim” dedi.

Dengeli yaşam için İncek Life’ta seçenek çok!

150 dönüm arazi üzerinde yüzde 70’i yeşil alan ve su olmak üzere projelendirilen ve birbirinin manzarasını kesmeyen konut tasarımı sayesinde peyzajın tüm konutlardan rahatlıkla görülebileceği İncek Life, sahip olduğu özelliklerle bugüne dek Ankara’da yapılmış konut projelerinden farklılaşıyor. Yapımı hızla devam eden ve ilk etap satışlarında büyük başarı sağlayan İncek Life’ın 2.etap satışlarında fırsatlar devam ediyor. 

 

İncek Life, doğal ortamda yüzülebilir biyolojik gölü, zengin peyzajı, tematik bahçeleri, yogadan golfe uzanan açık ve kapalı zengin spor alanları, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu ile Ankara’ya taze bir yaşam getirmeyi hedefliyor. 60 farklı türde bitki çeşidi ve 6 bin adet ağaç bulunan İncek Life, yaklaşık 1 kilometrelik koşu, yürüyüş ve bisiklet parkuruna sahip. Proje araç trafiğine de kapalı. 

 

İncek Life’da tüm aile çok keyifli…

Çocukların uçurtma uçurması için planlanmış Yeşil Meydan, konser ve etkinlikler için ayrılmış Adrenalin Arena, hobi, el işi ve sanat aktiviteleri için düzenlenmiş İncek Atölye, ailecek keyif için piknik ve barbekü alanları ile açık havada spor keyfi için tenis kortu, İncek Life sakinlerine zengin sosyal yaşam imkanları sunuyor.

Ağaç evler, oyun mağazaları ve tırmanma parkuruyla çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje, kendine özgü mahalle yapısı ve zengin sosyal yaşamıyla Ankara’ya geleceği şimdiden sunuyor.

Sinpaş GYO kalitesiyle Ankara’da ev sahibi olmak bu kadar kolay olur…

“Evde mutluluk böyle olur” diyen Sinpaş GYO, ödeme planlarıyla da mutlu ediyor. Fiyat aralıkları, KDV dahil, 439 bin 877 TL ile 2 milyon 504 bin TL arasında değişen İncek Life’da, vade farksız yüzde 20 peşin, 1 yıl sonra yüzde 20 ara ödeme ve kalan bakiyeyi de 72 ay taksitle ödeyerek ev sahibi olmak mümkün. 548 konuttan oluşan İncek Life, 5 farklı blok ve 2 farklı villa seçeneğiyle zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor. Projede 1+1 74 metrekare daireden, 5+1 451 metrekare villaya kadar 22 farklı metrekarede ev seçeneği bulunuyor.

 

SİNPAŞ GYO Hakkında

Türkiye’nin İMKB’de işlem gören ve % 49’u halka açık şirketi Sinpaş GYO, imza attığı her konut projesinde müşterilerine ve hissedarlarına kazançlı yatırımlar sunuyor. Daima yenilikçi ve modern projelere imza atan Sinpaş GYO’nun, İstanbul’da Bosphorus City,  İstanbul Sarayları, Aqua City 2010; Bursa’da Bursa Modern, Ankara’da İncek Life olmak üzere satışı süren 5 projesi, satışı ve inşaatı tamamlanan 3 proje olmak üzere toplam 8 projesi bulunuyor.

Sinpaş GYO Çağrı Merkezi 444 1 440

İncek Life Galeri 0312 460 00 01

www.facebook.com/sinpasgyo

 www.twitter.com/sinpasgyo  

www.sinpasgyo.com.tr

 www.inceklife.com/


Paylaş:

HABERLER