İz Evler'de 350 bin liradan başlayan fiyatlarla...

Akro Yapı tarafından Kemerburgaz'da hayata geçirilen İz Evler projesinde son 13 daire 350 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor..
İz Evler'de 350 bin liradan başlayan fiyatlarla...

Akro Yapı tarafından Kemerburgaz Göktürk'te hayata geçirilen İz Evler projesinde yaşam başladı. Son 13 dairenin satışı sürüyor. İz Evler'de konutlar 350 bin liradan başlıyor.

Hayata bırakacağınız izler yapacağınız seçimlere bağlıdır" sloganı ile Göktürk'te ev sahibi olmak isteyenlere seslenen İZ Evler'de son dairelerin büyüklükleri 130 ile 220 metrekare arasında, fiyatları da 350 bin ile 685 bin liira arasında değişiyor.
 
Peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanan İZ Evler için her bankadan Konut kredisi kullanılabiliyor.
 
Özenle çizilmiş mimarisi ve tek tek seçilmiş dekoratif ürünlerin huzurlu birlikteliğini yansıtan İZ Evler, İstanbul'un yatırım değeri yüksek yerleşim alanı Kemerburgaz Göktürk'te, yeşili ve hareketi aynı ayna yaşama imkanı sunan son daireleri ile ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.
 
46 konutluk proje
Akro Yapı'nın projesinde 27 değişik daire planına sahip 46 ev seçeneği bulunuyor. Toplam 1590 metrekare alan üzerine kurulu olan, 50 metrekareden 250 metrekareye, 1+1'den 5+1'e kadar; bahçe katları, bahçe ve çatı dubleksleri ile ormana komşu olan İZ Evler, şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzak kalmak isteyenler, doğanın büyüsüne inananlar için tasarlandı.
 
Geniş avlusu, kapalı yüzme havuzu ve gökyüzünün rengini göreceğiniz teras bahçeleri, sauna, fitness salonu, her daireye özel kapalı otopark alanı, özel güvenlik sistemleri ile İZ Evlerde mutluluk evinizin vazgeçilmez konuğu oluyor.


Paylaş:

HABERLER