İZ Evler'de son 13 ev 350 bin liradan başlayan fiyatlarla

Yeşili de hareketi de aynı anda yaşayacağınız bir hayat öneren İZ Evler’de artık yaşam başladı.
İZ Evler'de son 13 ev 350 bin liradan başlayan fiyatlarla

“Hayata bırakacağınız izler yapacağınız seçimlere bağlıdır.” sloganı ile ev sahibi olmak isteyenlere seslenen İZ Evler oturuma hazır son daireleri ile sizleri bekliyor. Huzurun ve konforun adresi İZ Evler’de yerinizi alın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün.

Klasikleşmiş tüm çizgiler yıkılıyor ve İZ Evler hayatınızda unutulmaz bir iz bırakıyor. Sizin için özenle çizilmiş mimarisi ve tek tek seçilmiş dekoratif ürünlerin huzurlu birlikteliği hayatınıza yansıyor. İstanbul’un yatırım değeri yüksek yerleşim alanı Kemerburgaz Göktürk’te özgür ve sıradışı çizgilerin buluştuğu İz Evler, yeşili de hareketi de aynı anda yaşayacağınız bir hayat için kalan son daireleri ile sizleri bekliyor.

Hayatta kalıcı bir “İZ” bırakmak isteyenler için Akro Yapı tarafından hayata geçirilen İZ Evler projesinde, 27 değişik daire planına sahip 46 ev seçeneği bulunuyor.

Toplam 1590 metrekare alan üzerine kurulu olan, 50 metrekareden 250 metrekareye, 1+1’den 5+1’e kadar; bahçe katları, bahçe ve çatı dubleksleri ile ormana komşu olan İz Evler, şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzak kalmak isteyenler, doğanın büyüsüne inananlar için tasarlandı.

Geniş avlusu, kapalı yüzme havuzu ve gökyüzünün rengini göreceğiniz teras bahçeleri, sauna, fitness salonu, her daireye özel kapalı otopark alanı, özel güvenlik sistemleri ile

İZ Evler’de mutluluk evinizin vazgeçilmez konuğu oluyor. İZ Evler’de yerinizi alarak hayatı yeniden keşfedeceksiniz.

İZ Evler projesinde son 13 konut 350 bin lira ila 685 bin liraya satılıyor. Yüzde 25 peşinatla konut fiyatının yüzde 75'ine banka kredisi kullanılabiliyor.


Paylaş:

HABERLER