İzevler Göktürk'te teslimler başlıyor! 370 bin TL'ye 2+1!

Akro Yapı tarafından yapılan Göktürk İzevler projesinde bu ay sonunda yaşam başlayacak. Projede satışı süren 2+1'ler 370 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor
İzevler Göktürk'te teslimler başlıyor! 370 bin TL'ye 2+1!

Kemerburgaz Göktürk'te 1.590 metrekarelik alana kurulan İzevler projesi 7 katlı tek blokta 46 konuttan oluşuyor. 1+1'den 5+1'e kadar farklı konut tipleri bulunan İzevler projesi Akro Yapı imzası taşıyor. Projede teslimler bu ay içinde yapılacak. Projede satışı devam eden 2 oda 1 salon daireler 370 bin TL'den, 3 oda 1 salon daireler 470 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projedeki tüm konutlar banka kredisine uygun.

İz Evler Göktürk'te dairelerin alanları 51 metrekare ile 247 metrekare arasında değişiyor. 27 farklı konut tipinin bulunduğu İz Evler'de kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kapalı otopark yer alıyor. Projedeki daireler orman manzarasına sahip. Mimar Cem Sorguç imzası taşıyan İz Evler projesi insan bedenin andıran özgün mimariden yola çıkarak tasarlandı.
 
İz Evler Göktürk'te daireler klima, ankastre beyaz eşyalı mutfak, lamine parke ve yerden ısıtma sistemiyle teslim ediliyor. Geniş bir avluya sahip olan İzevler'de özel güvenlik sistemleriyle huzurlu bir yaşam alanı sağlanacak.
 
Levent, Etiler, Gayrettepe ve Mecidiyeköy'e 15 dakika mesafede bulunan İzevler projesinin çevresinde Acıbadem Hastanesi, Doğa Koleji, Eyüboğlu koleji, Carrefoursa, Macro Center, Kemer Country Tenis Kulübü ve Golf Kulübü bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER