Kayaşehir Anacadde 1 Haziran’da satışta! 270 bin TL’ye!

TOKİ - Emlak Konut GYO - Makro ve Akyapı Ortak Girişimi olarak Başakşehir Kayaşehir’de yer alan Kayaşehir Anacadde, 1 Haziran 2014 tarihinde açık arttırma ile satışa sunulacak…
Kayaşehir Anacadde 1 Haziran’da satışta! 270 bin TL’ye!
 
Kayaşehir Anacadde; İstanbul Avrupa Yakası’nın Başakşehir Kayaşehir bölgesinde TOKİ-Emlak Konut GYO-Makro ve Akyapı Ortak Girişimi olarak inşa edilen Seyran Şehir projesinin blokları altındaki ticari birimlerden meydana geliyor.
 
25 bin metrekare arsa alanı üzerine kurulan Kayaşehir Anacadde’de toplam 63 adet ticari birime yer veriliyor. Projede alanı 36 metrekare ila 1.000 metrekare arasında olan cadde mağazaları, teraslı dükkanlar, süpermarket ve cafe-restoran bulunuyor.
 
1 Haziran 2014 tarihinde ihale yolu ile satışa sunulacak olan Kayaşehir Anacadde’nin tahmini bedeli 270 bin TL’den başlıyor. İhalesi açık arttırma usulüne görece yapılacak olan projenin 18 ay sonra sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.
 
Kayaşehir Anacadde’ye Kuzey Marmara Otoyolu’ndan ve Tem Otoyolu’ndan doğrudan erişim olması, İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2019 Raylı Sistemler Entegrasyonu Projesi kapsamında tamamlanacak olan Tramvay Hattının hemen önünden geçmesi ulaşım kolaylığı sunuyor.

Paylaş:

HABERLER