KAYAŞEHİR ANACADDE

Projeyi Takip Et
OLİMPİYAT STADI YANI, KAYAŞEHİR GİRİŞİ, BAHÇETEPE İSTANBUL SATIŞ OFİSİ KAYAŞEHİR Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 63
Metrekare Aralığı : 42
Teslim Tarihi : 2015-12-01
Fiyat Aralığı : 270000
MAKRO İNŞAATMAKRO İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
AKYAPI İNŞAATAKYAPI İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
EMLAK KONUTEMLAK KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
NEDEN KAYAŞEHİR?
 
İstanbul Avrupa yakasının en planlı ve hızlı gelişen bölgesi Kayaşehir’de henüz 25.000 konut teslim edildi ve bu etaplarda yaklaşık 100.000 kişi yaşamaya başladı. Devam eden ve yeni başlanacak konut projeleri tamamlandığında yani birkaç yıl içinde, nüfusun 1 milyonu aşacağı öngörülüyor.
 
Planlı gelişim ve nüfus yoğunluğunun yanı sıra Kayaşehir Uydu Kenti; Olimpiyat köyü, Bio City, Kanal İstanbul, Uluslararası Kongre Merkezi & Doğa ve Eğlence Parkı, Başakşehir Şehir Hastanesi (Sağlık Kent) gibi Türkiye’nin en büyük yatırım ve vizyon projelerinin hayata geçirileceği bölgenin tam merkezinde... Ayrıca Atatürk Havalimanına ve 3.Havalimanına yakınlığı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Tem Otoyolu’ndan doğrudan erişim imkânı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2019 Raylı Sistemler Entegrasyonu Projesi kapsamında tamamlanacak olan Tramvay ve Metro hatları sayesinde alternatif ve kolay ulaşım imkânları, Kayaşehir ’in cazibesini arttırıyor.
 
İşte tüm bu faktörler bir araya geldiğinde her geçen gün değerine değer katan Kayaşehir Uydu Kenti, gayrimenkul yatırımlarının merkezi konumundadır ve birkaç yıl içerisinde İstanbul’un Avrupa Yakasındaki yeni şehir merkezi olacaktır.
 
AVANTAJLARINIZ
 
• ANACADDE Dükkânları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından açıklanan ve İstanbul Avrupa yakasında kurulacak 1 milyon nüfusluk Yenişehir projesinin merkezi olan Kayaşehir Uydu Kentinin merkezinde yer alıyor.
 
• ANACADDE Dükkânları, bulunduğu bölgedeki konut yerleşim yoğunluğunun ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır. Kolay park yeri ve pratik alışveriş imkânı sunan cadde dükkânlarından oluşmaktadır.
 
• ANACADDE Dükkânlarında alışveriş yapanların kolayca park etmesi ve alışveriş esnasında caddeler üzerinde trafik yoğunluğu oluşmaması için dükkân önlerinde açık otoparklar bulunmaktadır.
 
• ANACADDE Dükkânlarında farklı büyüklüklerde tasarlanan cadde dükkânları pek çok ticari faaliyetin bir arada gerçekleşmesine imkân verecek yapıdadır. Bölgedeki konut yerleşimi ve nüfus yoğunluğuyla, ANACADDE Dükkânlarındaki faaliyet çeşitliğinin sinerji oluşturması hedeflenmiştir.
 
• ANACADDE Dükkânları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından açıklanan ve Avrupa Yakasında 1 milyon nüfusluk yeni şehir projesinin merkezi olan Kayaşehir Uydu Kenti’nin tam ortasında yaya ve taşıt trafiği yoğun olan işlek bir noktadadır.
 
• ANACADDE Dükkanları Kayaşehir sakinlerinin akşam eve dönüş aksında yer almaktadır. Genelde uydu kentlerde yapılan alışverişlerin %90'ı, günün sonunda bu tarz cadde dükkanlarından ve eve dönerken yapılmaktadır.
 
• ANACADDE Dükkânları, geçtiğimiz günlerde Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından temeli atılarak inşaatına başlanan Avrupa’nın en büyük sağlık kentinin çok yakınında yer almaktadır. Başakşehir Şehir Hastanesi olarak adlandırılan Sağlık kentin günlük ziyaretçi beklentisi 80.000 kişidir.
 
• ANACADDE Dükkânları, Emlak Konut GYO A.Ş. tarafından ihale edilen ve inşaatı başlanan Seyran Şehir ve TOKİ tarafından tamamlanmış konut projelerindeki binlerce konutun yanı başında, tüm alışveriş ihtiyaçlarının karşılanabileceği cadde dükkanlarından oluşan merkezi bir çarşı konumundadır.
 
• ANACADDE Dükkânları, çevresindeki binlerce konutun yanı sıra, Kuzey Marmara Otoyolu’ndan ve Tem Otoyolu’ndan doğrudan erişim olması, İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2019 Raylı Sistemler Entegrasyonu Projesi kapsamında tamamlanacak olan Tramvay Hattının hemen önünden geçmesi gibi alternatif ve kolay ulaşım imkânları ile Kayaşehir’in en işlek ticari birimi haline gelecektir.
 
LOKASYON VE ULAŞIM
 
ANACADDE Dükkanları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından açıklanan ve İstanbul Avrupa yakasında kurulacak 1 milyon nüfusluk yenişehir projesinin merkezi olan Kayaşehir Uydu Kentinin tam ortasında yer alıyor.
 
Olimpiyat Köyü, Bio City, Kanal İstanbul, Uluslararası Kongre Merkezi&Doğa ve Eğlence Parkı, Başakşehir Şehir Hastanesi(Sağlık Kent) gibi Türkiye’nin en büyük yatırım ve vizyon projelerinin hayata geçirileceği bölgenin merkezinde konumlanan ANACADDE Dükkanları, Kuzey Marmara Otoyolu ve Tem Otoyolu’na 4 dakika Olimpiyat Stadı’na 3 dakika, Başakşehir Şehir Hastanesi’ne 2 dakika ve Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakikalık mesafede bulunuyor.
 
FİYATLAR
 
1 Haziran'da açık artırmayla satılacak olan Anacadde projesinde başvurular için son gün 30 Mayıs.
 
Projede cadde dükkanları 270 bin liradan başlıyor.
 
1 Haziran'da açık artırmayla satılacak olan Anacadde projesinde başvurular için son gün 30 Mayıs.
 
Projede cadde dükkanları 270 bin liradan başlıyor.
 
EMLAK KONUT ONAYLI ÖDEME SEÇENEKLERİ
a ) Peşin satış veya banka kredili satış : Satın alınan dükkan bedelinin tamamının nakden veya banka kredisi yöntemi ile ödenmesi halinde %6 satış iskontosu uygulanacaktır. 
 
b ) Peşin ve vadeli satış : Satın alınan dükkan bedelinin %60 nakit veya banka kredisi, kalan tutar ise (%40) vade farksız dört eşit senet ile ödenecektir.
 
Ödeme Tarihleri:
1.Senet %10 : 15.12.2014
2.Senet %10 : 15.06.2015
3.Senet %10 : 15.12.2015
4.Senet %10 : 15.06.2016

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

KAYAŞEHİR ANACADDE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-kayasehiryeni-konut-projelerimakro-insaat-akyapi-insaat-emlak-konut-kayasehir-anacadde): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451