PARK MAVERA

Projeyi Takip Et
Olimpiyat Stadı Yolu, Kayaşehir Girişi, Bahçetepe Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 672
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 126
Teslim Tarihi : 2017-01-01
Fiyat Aralığı : 1150000
MAKRO İNŞAATMAKRO İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
AKYAPI İNŞAATAKYAPI İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
TOKİTOKİ PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
EMLAK KONUTEMLAK KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Tüm ihtiyaçlarınıza tek bir merkezde cevap verebilecek, Türkiye’nin en planlı şehir meydanında yükselen bir yaşam düşünün. Her sabah yemyeşil bir botanik parka bakarak uyandığınız, İstanbul’un trafiğinden uzak ama İstanbul’un merkezinde bir yaşam alanı. İstanbul’un istediğiniz noktasına aracınızla ya da toplu taşımayla rahatça ulaşabileceğiniz bir yaşam. Üstelik Türkiye’nin en büyük sağlık kompleksinin yanı başında. Artık tüm bu düşledikleriniz Başakşehir yeni merkezdeki Park Mavera'da hayat buluyor.
 
Türkiye’nin ilk planlı şehir meydanında inşa edilen Park Mavera, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir merkezde hayat buluyor. 53 bin metrekarelik alan üzerinde 8 blokta toplam 670 daireden oluşan Park Mavera, her ayrıntısı ustalıkla düşünülmüş bir yaşam merkezi olarak planlandı. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan Park Mavera’da, ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz çift sosyal tesiste kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk hamamı, fin hamamı, sauna ve buhar odaları standart ve ücretsiz olarak sunuluyor.
 
Altyapı, üst yapı ve sosyal donatı anlamında Türkiye’nin Avrupai tarzdaki ilk şehir meydanında inşa edilen Park Mavera, 9 ihtisas hastaneli Türkiye’nin en büyük sağlık kompleksine 1 km mesafede bulunuyor. 2015 yılında tamamlanması planlanan 3. Köprü Bağlantı Yolu üzerinde yer alan Park Mavera, Anadolu Yakası'na dakikalar içinde ulaşma imkanı sunuyor.
 
AYRICALIKLAR
 
1 - Park Mavera Türkiye'nin en büyük planlı kent meydanında Başakşehir Yeni Merkez'de inşa ediliyor. 60 bin metrekarelik alanıyla Taksim Meydanı'nın iki misli büyüklüğe sahip olan yeni meydan, şehir plancılığı açısında Türkiye'nin örnek projesi olacak.
2 - Türkiye'nin ilk planlı şehir meydanında inşa edilen Park Mavera, 372 bin metrekarelik dev bir botanik parka da komşu yükseliyor. Büyüklük olarak 100 futbol sahasına denk gelen botanik parkın içinde 30 bin metrekarelik bir gölet de yer alıyor.
3 - Park Mavera sakinleri evlerinden çıkar çıkmaz metro ve tramvaya kolayca ulaşabilecekler. Park Mavera sakinleri evlerinden çıktıktan sonra sadece 100 adımda metroya ulaşabilecekler.
4 - Park Mavera'da 'Site Devir Sistemi' sayesinde kira öder gibi aidat ödemek yok. Park Mavera sakinleri dairelerinde otururken aidat ödemeleri minimum seviyede olacak.
5 - Park Mavera 3. Köprü ve bağlantı yolu üzerinde inşa ediliyor. 2015'te tamamlanması planlanan 3. Köprü ve Bağlantı Yolu'nun devreye girmesiyle Park Mavera sakinleri Anadolu Yakası'na 15 dakikada ulaşabilecek.
6 - Park Mavera, inşaatı devam eden Avrupa'nın en büyük sağlık kompleksi, 9 ihtisas hastaneli 2683 yatak kapasiteli İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü'ne yürüme mesafesinde.
7 - Mavera sakinlerinin rahatı için tasarlanan çift sosyal tesis yaz kış ücretsiz olarak hizmet verecek. Sosyal tesisler Mavera sakinlerinin ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı
8 - Park Mavera'da yemek odasını rahatınız için hem mutfaktan hem salondan geçilebilir olarak tasarlandı. Park Mavera'da her detay incelikle düşünülerek planlandı.
9 - Resmi Kurumlar hemen önünde
10 - 5000 kişilik Selahatin camii mimarisinde 4 minareli cami
11 - Olimpiyat stadı ve köyüne 4 km mesafede
12 - Atatürk havalimanına 14, yeni havaalanına da 14 km. (kısaca tüm havalimanlarma 14km) ve Metro ile hemen ulaşım, yeni karayoluyla yeni havalimanı 5 dk.
13 - Binalarda Selçuklu mimarisinde dış tasarım
14 - Projenin %85'i, peyzaj, gölet ve aktiviteye ayrılmış 20 farklı aktivite
15 - 2 büyük alışveriş caddesi dibinde..
16 - Akıllı ev sistemi, Living lab teknolojisi. Tablet üzerinden sistem yönetimi..
17 - Dairede ki her şey özel iç mimari tasarım. Kapısından dolabına, Korkuluğundan kulpuna...
18 - Isıtmalı 4 mevsim kullanılabilecek, 4 havuz.. 4x4 yanı.. 2 yetişkin 2 çocuk havuzu.
19 - Göl cafe restoran
20 - Site içi kreş
21 - Site içi market
22 - Site sakinleri tarafından kullanılacak eğitim ve toplantı salonları artık standart.
23 - Site sakinleri tarafından kullanılacak taziye ve kabul salonları
24 - Bütün daireler park veya meydan yada peyzaj manzaralı. Boş yok..
25 - Her daireye özel tahsisli çift kapalı otopark
26 - Her daireye Kapalı otoparktan doğrudan erişim.
27 - En baştan yenilenebilir enerji yatırımı, üretilen elektrik enerjisinin siteye bedavaya tahsisi. Aidat iyice öldü..
28 - %100 Jeneratör, %0 karanlık..
29 - Site içi çocuk güvenliği. Peyzaj alanı araçsız, risksiz. Çocuklarınız rahatça koşsunlar diye..
30 - 4 Mevsime göre iklimlendirilmiş servis bekleme odaları..
31 - Her daireye iş ve çamaşır odaları
32 - Her dairede giyinme odaları, ebeveyn banyoları artık standart.
33 - Manzaraya hakim geniş balkon ve teraslar..
34 - 2014 model fonksiyonel mutfak. Çift taraflı, çift akrilik tezgahlı.. Ankastresi içinde..
35 - Tam donanımlı akıllı daire içi güvenlik paketi. Hırsız, yangın, su baskını, gaz kaçağı hepsini yakalar, güvenlik ve sizin telefonunuza anında mesaj atar.
36 - Cut-off sistemi. Tek tuşla tüm dairenin aydınlatmasına hakim olma fırsatı.
37 - Sedye sığar geniş asansörler.
38 - Üstü kapalı çocuk oyun alanı..
39 - Daire içi yüksek vakum gücüne sahip merkezi elektrik süpürge sistemi.
40 - %1 KDV, Emlak Konut faizsiz ödeme sistemi…
 
LOKASYON
 
Park Mavera İstanbul’un en yeşil ilçesi olan Başakşehir'in yeni merkezinde inşa ediliyor. Aynı zamanda Türkiye'nin en büyük planlı şehir meydanında olarak inşa edilen yeni merkezde inşa edilen proje Avrupa’nın en büyük botanik parkına da birkaç metre mesafede yer alıyor. Türkiye için önemli bir rol model oluşturmaya hazırlanan meydanın yanı başında kurulacak botanik park, 372 bin metrekare, yani tam 100 futbol sahası büyüklüğünde olacak. Botanik park, yeni meydanın havasını değiştirirken meydanda vakit geçirecek insanların göz zevkine de hitap edecek kusursuz bir peyzaj sunacak.
 
Türkiye'nin ilk kent meydanında yükselen Park Mavera meydanla birlikte inşa edilen kamu kurumlarına da komşu olacak. 2016'da tamamlanması planlanan yeni kent meydanı Başakşehir’deki resmi işlemlerin tek adreste tamamlanmasına olanak sağlayacak.
 
Türkiye'nin en büyük yatırım ve vizyon projelerinin merkezinde yer alacak olacak olan Park Mavera, Türkiye'nin ve Avrupa'nun en büyük sağlık kompleksi projesine 1 kilometrelik mesafede yer alıyor. Yapımı devam etmekte olan 3. Havalimanı'na ve Atatürk Havalimanı'na 14 kilometre mesafede bulunan Park Mavera, Metro ve Tramvay'ın da yanı başında yer alıyor.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ
 
Emlak Konut Onaylı Ödeme Seçenekleri
a ) Peşin satış veya banka kredili satış: Satın almış olduğunuz konut bedelinin tamamının nakden veya banka kredisi(*) yöntemi ile ödenmesi halinde %4 peşin satış iskontosu uygulanacaktır. 
b ) Peşinat Ertelemeli: Satın almış olduğunuz konut bedeli için 10.000 TL ön peşinat yatırdıktan sonra daire toplam bedelinin %30'u 3 eşit taksitte alınır. Geriye kalan tutar (%70) ise nakit veya banka kredisi ile ödenebilir.
Senet Tarihleri:
1.Senet: 15.10.2015 (satış bedelinin %10'u)
2.Senet: 15.04.2016 (satış bedelinin %10'u)
3.Senet: 15.10.2016 (satış bedelinin %10'u)
 
* Mevzuat gereği tamamı peşin satışlarda kullanılabilecek kredi tutarı satış bedelinin % 75'ini geçemez.
 
MAKRO - AKYAPI ORTAK GİRİŞİMİ
 
Yıllardır inşaat sektöründe başarılı işlere imza atan ve yüksek tecrübeye sahip iki marka "Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat, mükemmel bir uyumla ilerlemenin heyecanını yaşıyor.
 
Yurt içi ve yurt dışında ayrı ayrı gerçekleştirdikleri konut, alışveriş merkezi, ticaret merkezi, okul, hastane, cami, fabrika, metro istasyonu, ofis, yol, çevre düzenlemesi gibi altyapı ve üstyapı projeleriyle büyük takdir toplayan Makro İnşaat ile Akyapı İnşaat'ın güç birliğinde, geleceğin mekanları hayat buluyor.
 
"Bugüne kadar toplamda 3.000.000 m² tamamlanmış inşaat alanı tecrübesine sahip olan "Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat, binlerce insanın hayatında önemli yer edecek çeşitli projeler sunmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
 
Bahçetepe İstanbul, Giriş Kayaşehir ve 540-4 Parsel Ticaret Portalı Projeleri ile yatırımcılarını memnun eden Makro&Akyapı Ortak Girişimi şimdi de geleceğin mimarisini, aile değerleriyle harmanlıyor ve size değerine değer katacak bir proje daha sunuyor.
 
Park Mavera, Başakşehir yeni merkezde…
 
 
 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

PARK MAVERA İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-yeni-konut-projelerimakro-insaat-akyapi-insaat-toki-emlak-konut-park-mavera): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451