BAHÇETEPE İSTANBUL

Projeyi Takip Et
Olimpiyat Stadı Yanı Kayaşehir Girişi Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 2
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 72-254
Teslim Tarihi : 2014-10-01
Fiyat Aralığı : 163.000 - 932.000
AK YAPIAK YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
MAKRO İNŞAATMAKRO İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
TOKİTOKİ PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
EMLAK KONUTEMLAK KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Emlak Konut GYO ile Makro İnşaat&Akyapı Ortak Girişimi tarafından Başakşehir’de inşa edilecek olan Bahçetepe İstanbul metrekaresi 1900 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Ortalama metrekare fiyatı 2 bin 700 lirayı bulan projede kısa sürede 700'ü aşkın konut satıldı.
 
Ev alana 40 metrekare bahçe
Ön talep döneminde yoğun ilgi gören Bahçetepe İstanbul'da 16 blokta 1476 konut yer alıyor. Bahçetepe İstanbul'dan ev alanlara ortalama 40 metrekare büyüklüğünde bahçe veriliyor.
 
Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi İcra Kurulu Başkanı Ercan Uyan, Bahçetepe İstanbul'da daire teslimlerinin 2014'ün ilk yarısından itibaren gerçekleşeceğini söyledi.
 
1+1'de var 5+1 deluxe de
1+1'den 5+1'e geniş daire seçeneği sunan Bahçetepe İstanbul'da konutların büyüklüğü 62 metrekare ile 247 metrekare arasında değişiyor.
 
Bahçetepe İstanbul, Aile Bağları ve Bahçetepe Kuleler adlı iki bölümden oluşuyor. Bahçetepe Kuleler'de yalnızca 1+1 ve 2+1 daireler olacak. Aile Bağları bölümünde ise 2+1 Plus, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerin yanı sıra yine 5+1 deluxe daireler de bulunacak.
 
Deluxe daireler sınırlı sayıda
Sınırlı sayıda yapılacak olan deluxe dairelerde Türk hamamı ve sauna bulunuyor.
Aile Bağları bölümünden 2+1 Plus, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+1 deluxe daire alanlara projenin yanı başında bulunan yaklaşık 127.000 metrekarelik komşu parselden ortalama 40 metrekare büyüklüğünde hobi bahçesi kullanım hakkı verilecek. Her bir daireye verilecek hobi bahçelerinin büyüklüğü ortalama 40 metrekare olacak.
 
Bahçelerin her birinin içerisinde özel olarak tasarlanmış masif ahşap bahçe kulübeleri bulunacak. Özel hobi bahçelerinde meyve veya sebze yetiştirmek isteyenler zirai ilaç kullanmadan yalnızca organik tarım yapabilecek. Daire sakinleri doğal yöntemlerle elde edecekleri organik ürünleri kendileri tüketebilecekleri gibi Bahçetepe İstanbul'un hemen yanında kurulacak organik pazarda da satabilecekler. Bu sayede ihtiyaç fazlası ürünlerini değerlendirme fırsatı da bulacaklar. İsteğe bağlı olarak site yönetimi tarafından bahçelerin genel bakımı ve temizliği de yapılabilecek.
 
Yağmur suyu bahçede kullanılacak
Bahçetepe İstanbul'un gerçek bir doğa dostu proje olacağını ifade eden Ercan Uyan, “Projede rüzgar enerjsi ve güneş enerjisinden yararlanılacak. Buradan elde edilecek elektrik ortak alanların aydınlatmasında kullanılacak. Ayrıca, yağmur sularını depolayıp bahçe sulamasında kullanacağız. Bu şekilde aidatları düşürmeyi planlıyoruz" dedi.
 
9 İhtisas hastanesi olan sağlık kentinin yanı başında
Bahçetepe İstanbul'un merkezi konumuyla da öne çıktığını ifade ede Ercan Uyan, “Proje 9 ihtisas hastanesinin bulunduğu Avrupa'nın en büyük Sağlık Kenti'nin yanıbaşına kuruluyor" dedi.
 
Bahçetepe İstanbul nerede?
Bahçetepe İstanbul, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 20 dakika, Atatürk Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. Metro istasyonuna 2 dakika, TEM Otoyoluna ise 5 dakika mesafede bulunan Bahçetepe İstanbul, bölgedeki önemli alışveriş merkezlerine ise ortalama 5 dakika uzaklıkta yer alıyor'' diyerek sözlerini tamamladı.

İç Resimler

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-yeni-konut-projeleriak-yapi-makro-insaat-toki-emlak-konut-bahcetepe-istanbul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451