PARK YAŞAM MAVİŞEHİR

Projeyi Takip Et
Karşıyaka / İzmir
Konut Sayısı : 537
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 90.80-274.39
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 298000TL-791000
EMLAK KONUTEMLAK KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Modern, huzurlu, konforlu ve güvenli bir yaşam...   Umut dolu bir gelecek...

Seçkin bir site yaşamında görmeyi bekleyeceğiniz açık yüzme havuzu, gölet, açık otopark, oyun parkı, koşu/bisiklet yolu, tenis ve basketbol sahaları gibi alanların yanı sıra, Park Yaşam Mavişehir’de soğuk havalarda kapalı yüzme havuzunun tadını çıkarabilir, kapalı otoparka aracınızı güvenle bırakabilir ve bu otoparktan kat erişimli asansörler vasıtasıyla direkt dairenize çıkma lüksünü yaşayabilirsiniz.

Park Yaşam Mavişehir konutlarında uzun koşu parkurunda esaslı bir egzersiz yapabilir, yine site içindeki gezinti alanı ve gölet manzaralarıyla kendinizi bir doğa yürüyüşünün içinde bulabilirsiniz. Ayrıca projenin hemen yanı başında kurulacak olan  alışveriş merkezinin içinde mağazaları dolaşabilir, bir kahve molası verebilir ya da keyifli bir film izleyebilirsiniz.

Park Yaşam Mavişehir evleri genişliği ve aydınlığıyla benzersiz yaşam alanları sunuyor. Çağdaş ve yenilikçi mimarlık anlayışı ile tasarlanan 537 dairede, ihtiyacınıza göre 1+1’den 4+1’e kadar değişen seçenekler mevcut. Park Yaşam Mavişehir’in güney cepheli evlerinde ister tek kat ister dubleks, dilerseniz teraslı, beğeninize göre şekillenen ayrıcalıklı yaşam fırsatları sizleri bekliyor.

İç Resimler

Kat Planları

PARK YAŞAM MAVİŞEHİR İle İlgili Haberler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomizmirkarsiyaka-yeni-konut-projeleriemlak-konut-park-yasam-mavisehir): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451