LİVİN İZMİR

Projeyi Takip Et
Mavişehir Mahallesi Karşıyaka / İzmir
Konut Sayısı : 336 konut, 33 ticari ünite
Konut Seçenekleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 5+2
Teslim Tarihi : Mart 2019
Fiyat Aralığı : 630 bin TL - 1 milyon 400 bin TL
CENGİZ İNŞAATCENGİZ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Cengiz İnşaat tarafından inşa edilen ilk markalı konut projesi olan Livin İzmir projesi İzmir/Karşıyaka'da inşa edilmektedir. 35 bin metrekare bir alan üzerinde yükselen projede 336 konut ve 33 ticari ünite yer almaktadır. 1+1'den 5+2'ye kadar geniş yelpazede sunulan konutlarda fiyatlar 630 bin TL'den başlamaktadır. Living İzmir projesinde dairelerin teslim tarihi Mart 2019 olarak planlanmıştır. Yeni bir konut sahibi olmak isteyenler için ödeme seçeneklerinde daire fiyatlarının yüzde 80'ine kadar kredi kullanılabilmektedir.

Sosyal donaltı olarak bir hayli güçlü altyapısı bulunan projede yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları ve farklı dinlenme noktalarıyla oluşturulan bu yeşil alanlar, otoparkların tamamının yer altına konumlandırılması ile sağlandı. Projede 28 bin metrekare alan peyzaj alanı olarak ayrıldı.
 

Dış Resimler

LİVİN İZMİR İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutlivin-izmir-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451