NORDA KONAKLARI

Projeyi Takip Et
Cemal Gürsel Cad.Barış Apt. No. 530 K. 1 D. 2 Karşıyaka / İzmir
Metrekare Aralığı : 540 m2
EJDER NETAŞ İNŞAAT TEKSTİL TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.EJDER NETAŞ İNŞAAT TEKSTİL TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

40 yılı aşkın tecrübeye sahip iki firmanın iştirakiyle 1996 yılında kurulan Ejder Netaş İnşaat, başta İzmir olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinde Betonarme Yapılar, Hafif Çelik Konstrüksiyon Yapılar, Çelik Yapılar, Gayrimenkul Yatırımları, Proje Geliştirme, Konut İnşaatı, Endüstriyel Sanayi Yapıları, İç Tasarım, Dekorasyon alanlarında uzmanlaşmış ve bu alanlarda faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Kurulduğu yıl İzmir'in en büyük konut projelerinden birisi olan Çiğli ve Çiğli 2 Konut Yapı Kooperatifi'nin inşaat taahhüdünü alan şirket 3.000 adete yakın konutun ince - kaba inşaat ve çevre düzenleme işlerini başarıyla tamamlayıp teslim etmiştir. 

Ejder - Netaş İnşaat, yap - sat olarak tamamladığı birçok projenin yanı sıra Türk Hava Yolları ve British American Tobacco gibi firmalara taahhüt işleri yapmıştır. İzmir'in ilk büyük çaplı hafif çelik villa konsept projesi olan Yamaç Evler Villaları projesi şirketin tamamladığı önemli projeleri arasında yer almaktadır.

6 Konak 6 Özel Yaşam

Yerden göğe haklısınız.

Yeryüzüne yayıldıkça insan yeşili arar oldu, gökleri keşfettikçe maviyi kaybetti. Şimdi yeşili, maviyi, kuş seslerini hayatınızda geri istiyorsunuz, haklısınız.
Zaman; hayatınızda, yeşile maviye, doğaya daha fazla yer açma zamanı.

8 bin m2 içinde, her biri 540 m2'ik net kullanım alanıyla Norda Konakları, hep hayalini kurduğunuz çiçek çiçek yeşili, masmavi gökyüzünü, huzur veren İzmir İmbat'ını sığdırabileceğiniz kadar geniş.

Yıldızları mı özlediniz?

Ne duruyorsunuz; gökyüzünün güzelliklerini keşfetmek için 40 m2'lik terastan daha iyi ne olabilir ki?
İçeride özgürlük… Dışarıda özgürlük

Özgürlük yaşam tercihlerimizse, Norda Konakları'nda bu özgürlüğü doyasıya yaşayın. Günün her anını, kendi istediğiniz alanda geçirmeniz için ortak spor sahası, çocuk parkı ve yürüyüş parkuru; her konağa özel havuz, hobi bahçesi, sinema salonu, spor odası ve sauna bulunuyor. Norda Konakları'nda huzur; siz nerede isterseniz orada.

Özellikler

Hayatı kalabalık yaşamayı mı seviyorsunuz? Her biri aydınlık 5 süit oda ve 5 banyosu ile eviniz oldukça görkemli. 80 m2'lik müthiş salonunda kalabalık davetler verebilirsiniz.

Kendinize özel bir havuz istiyorsanız bu hayaliniz artık uzak değil. Çocuklarınız neşeyle yüzerken siz de havuz başında güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Siz saunanızda kendi başınıza zaman geçirmenin huzurunu yaşarken, çocuğunuz arkadaşlarıyla sinema salonunda eğlenebilir ya da spor yapabilir. Sinema salonu, spor odası ve sauna olarak ayrılmış, toplam 55 m2'lik iki oda, evinizde geçireceğiniz her ana değer katacak.

Güzel havaları keyifli yürüyüşlerle değerlendirmeyi seviyorsanız, sitenin çevresindeki 250 m uzunluğundaki parkur tam size göre. Yanınıza en sevdiğiniz müziği almayı unutmayın.

Hem iç hem dış tasarımı ve muhteşem peyzajıyla kalbinize seslenen konaklar, depreme dayanıklı yapı teknolojisiyle, ısı ve ses yalıtımıyla mantığınıza sesleniyor.

Toplam 60 m2'den fazla balkon ve teras alanıyla İzmir'in muhteşem havasında, mevsimleri dışarıda yaşamanın tadına varacaksınız. İzmir'in meşhur İmbat'ı önce size uğrasın.

Konakların tasarımındaki modern çizgiler ile uyumlu peyzaj ve yeşil alanlar, size nerede olduğunuzu unutturabilir.

Şehrin karmaşasından uzak olsanız bile, günlük ihtiyaçlarınız için AVM'ler, marketler, şarküteriler hemen çok yakınınızda.

İşinizin ve şehrin stresinden kurtulmanın en güzel yolunu mu arıyorsunuz? Her konağa özel hobi bahçenizde toprakla uğraşmaya ne dersiniz?

Kış gecelerinde salonunuzda şömine karşısında ister film izleyin, isterseniz dostlarınızla keyifli sohbetlere dalın.

Her konağa özel açık ve kapalı otopark, sadece sizin değil misafirlerinizin de park problemini çözecek.

Her birinin tek bir amacı var; Size farklı ve özel bir şeyler sunmak!

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutnorda-konaklari-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451