ERGENE VADİSİ

Projeyi Takip Et
ADNAN DOĞU CD Çorlu / Tekirdağ
Konut Sayısı : 1296
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 60.00-176.27
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 110000TL-200000
EMLAK KONUTEMLAK KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Yaşamdan beklediğiniz her şey...
 
Ergenevadisi,bir konut projesinde aranılan özelliklerin üzerinde,çağdaş mimariyi,kaliteyi,konforu,sağlığı,güvenliği,mutluluğu,rahatlık ve huzuru aynı vadide sunabilen örnek bir proje.
 
Bir başka deyişle Ergenevadisi:yepyeni,ve ayrıcalıklı bir"yaşam konsepti".
 
Kalite,konfor ve ayrıcalık
 
Ergenevadisi'nde yapılar,İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından onaylanan zemin etüt raporu ve projeler kullanılarak,çağın ulaştığı en son teknolojik metotlarla ve radye temel tünel kalıp sistemiyle üretiliyor.
 
Yaşadığınız yerin güzelliğiyle gurur duymalısınız..ergenevadisi'nin mimari tarzı ve uyumu site giriş kapısından dairenizin en küçük köşesine varıncaya kadar kendini hissettiriyor.Konusunda uzman iç mimarların tasarladığı mekanlar,sımsıcak,ayrıcalıklı ve keyifli bir ortamda olduğunuzu hissettirecek pek çok ayrıntıyı bir arada sunuyor.
 
Ferah huzur verici uyumlu ve fonksiyonel.. Evet artık ergenevadisi'ndesiniz
 
 
 
Modern bir kent yaşamından beklediğiniz her şey
 
Ergenevadisi,ayrıcalıklı olmakla kalmıyor,başka ayrıcalıkları da ayağınıza getiriyor:
Seçkin markaların yer alacağı,6 ayrı ünitedeki 76 adet mağaza birimiyle alışveriş artık yanıbaşınızda.Ayrıca Carrefour,Migros,Orion ve Kipa gibi önemli merkezlere de çok yakınsınız...
Proje dahilinde sizlere armağan edilecek modern ilkoğretim okulu,çocuklarınızın okula gözünüzün önünde gidip gelmesinin huzurunu yaşatacak.Ayrıca site bitişiğinde TOKİ tarafından inşa edilecek kapalı spor salonu,açık alan spor kompleksleri,kültür parkı,sağlık tesisi üniteleri ve yeşil alanlar,ihtiyaç duyduğunuz her şeyi yanı başınıza taşıyacak.
 
Kısaca modern bir kent konseptinden beklediğiniz her şey ergenevadisi'nde..
 
Yeşilden,maviden,pırıl pırıl bir çevreden beklediğiniz her şey
 
Masmavi ve tertemiz gökyüzünün altında,yemyeşil ağaçlar ve rengarenk çiceklerle bezenmiş ergenevadisi dört mevsim doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.ergenevadisi'nde proje alanının %83'ü yeşile,suya ve sosyal yaşam alanlarına ayrılmış durumda.Size daha fazla alan bizden,aileniz ve sevdiklerinizde keyfini sürmek sizden.
 
Mavi ve yeşille iç içe,doğayla baş başa bir yaşam ergenevadisi'nde..
 
Sağlıklı, keyifli bir yaşamdan beklediğiniz her şey..
 
Spor,yüzme,yürüyüş ve özel bisiklet yollarında bisiklete binmek,cafe,vitamin bar,Türk hamamı,fitness,sauna keyfini birarada yaşamak ve çocuklarınızın güven içerisinde oyun oynayabildiği bir ev sahibi olmak ise hayaliniz..Bu hayaliniz artık gerçeğe dönüşüyor.Ergenevadisi'nin güvenli eğlenceli ve heyecan verici serüveni şimdi başlıyor.Sağlık,spor,keyif ve eğlence adına beklediğiniz her şey ergenevadisi'nde..
 
Güvenlikten beklediğiniz her şey
 
Ergenevadisi,uzman mimari ve özgün bir tasarımın ürünü.Ergenevadisi'ni dışardaki yaşamdan soyutlamadan site sakinlerini"özel kılan" ve güvenliği arttıran estetik ve ışıklandırılmış bir duvar çevreliyor.Ergenevadisi'nin girişi,çıkışı ve ortak alanları 24 saat kameralarla kontrol ediliyor.Kameralı interkom sistemi sayesinde güvenlik ekibiyle irtibat kurulabiliyor ve misafirleriniz zilinize bastığında blok girişi görüntülünebiliyor.Güvenliğin yeni adresi,ergenevadisi.
 
Huzurdan beklediğiniz her şey
 
Artık aracınızı park ettikten sonra endişeye mahal yok!Alışveriş dönüşükapalı otoparktan doğrudan asansöre geçip dairenizin bulunduğu kat butonuna basmanız yeterli.Siz daha dingin ve huzurlu bir ortamda yaşamayı hak ediyorsunuz..Ergenevadisi'nde katlar arasında uygulanacak özel ses yalıtımı,huzur içerisinde yaşamanıza yardımcı oluyor.Huzurun yeni adresi,ergenevadisi..Bugünden geleceği görebilenler ergenevadisi'nde
 
Sizler ve yarınlarınız olan çocuklarınız.Tercihiniz modern mimariyle bütünleşmiş,kaliteli,konforlu,yemyeşil bir çevrede sağlıklı ve güvenli bir yaşam ise,ergenevadisi satış ofisine gelin,uzman danışmanlarımız eşliğinde örnek dairemizi görün,yeni yaşamınızı geçireceğiniz mekanın sımsıcak ortamını görerek kaliteye dokunarak yaşayın..Geleceği görebilenler arasında geleceğin şehrinde bugunden yerinizi alın.

İç Resimler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomtekirdagcorlu-yeni-konut-projeleriemlak-konut-ergene-vadisi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451