540/4 PARSEL

Projeyi Takip Et
Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 202
Metrekare Aralığı : 83
Teslim Tarihi : 2016-02-01
Fiyat Aralığı : 165000
MAKRO İNŞAATMAKRO İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
AK YAPIAK YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
EMLAK KONUTEMLAK KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
TOKİTOKİ PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
540/4 PARSEL, İstanbul'un en hızlı ve düzenli gelişen bölgesi Başakşehir'de Emlak Konut GYO mülkiyetindeki 127.400 m²'lik arazi üzerinde yer alacaktır. Arazisinin %90'ı yeşil alan olarak ayrılan ticaret portalı 540/4 PARSEL'in içerisinde;
 
- 96 adet doğrudan cadde girişli dükkan ve mağazalar
- 15 adet geniş teraslı cafe-restorant
- 91 adet VİP girişli modüler birleştirilebilir ofis (%80'i Sağlık Kent manzaralı)
- 1 adet tematik kreş binası (1.540 m² bahçeli)
- 3 adet halı saha, sosyal tesis ve 5.650 m² bahçe
- 1 adet 2 katlı düğün ve kongre sarayı (özel girişli)
- 2 adet bay/bayan fitness salonu
- 1 adet kapalı çocuk eğlence merkezi (2.000 m² bahçe)
 
Yukarıda anılan sektörler tavsiye edilen sektörler olup, başka ticari amaçla kullanımı kısıtlanmamıştır.
 
AVANTAJLAR
 
 
SAĞLIK KENT: İnşaatı devam eden ve Avrupa'nın en büyük şehir hastanesi İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü(SAĞLIK KENT), 2680 yatak kapasitesi ile İstanbul Üniversitesi Çapa ve Cerrahpaşa Tıp Fakültelerinden daha büyüktür. Bünyesinde 8 ihtisas ve araştırma hastanesini barındıran İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü(SAĞLIK KENT) binlerce çalışanı ile günde 80 bin kişiye hizmet vermesi planlanmaktadır. 540/4 PARSEL ’in SAĞLIK KENT ’e UTK2013/7-17 Sayılı İ.B.B. UKOME kararıyla doğrudan yaya ve araç erişiminin sağlanması ticari birimleri oldukça kıymetlendirmektedir. Çapa ve Cerrahpaşa Tıp Fakülteleri civarında olduğu gibi, sağlık sektörüyle ilgili medikal mağazalar, görüntüleme merkezleri, ilaç depoları, eczaneler ve laboratuvarlar bu projede yer alan az sayıdaki cadde mağazalarına yoğun ilgi gösterecektir. Ayrıca 91 adet ofis bölümü de, yine dev sağlık kentinin muayene ve sağlık sektöründe yer alan şirketlerin ofis ihtiyaçlarına cevap vermeye hazırdır.
 
YOĞUN KONUT BÖLGESİ: Uydukent Kayaşehir ’in hemen girişinde yer alan 540/4 Parsel, 5 dk lık mesafede Başakşehir 1. ve 2. etap, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Bahçetepe İstanbul ve Bulvar İstanbul gibi nitelikli konut projelerinin komşu parselinde yer almaktadır. 540/4 Parsel ticari üniteleri, bu yoğun konut bölgesi ile Sağlık Kenti ziyaretçilerinin giyim, gıda, market, fast-food, restorant, cafe, eczane, unlu gıda-pastane, emlak ofisi, şarküteri, kuaför, banka şubesi, GSM dükkanları vb. yerlerdeki ihtiyaçlarını cadde mağazası konforunda sunabilecektir.
 
KENT MERKEZİ: 540/4 PARSEL’de yukarıda detayları verilmiş ticari üniteler ile birlikte bölgedeki yoğun kitlenin sosyalleşebileceği mekanlarda yer almaktadır.
 
Düğün sarayı : İki katlı ve 10 mt üzerinde tavan yüksekliğine sahip, panoramik ve 600 m² cam cepheye sahip şık ve konforlu düğün sarayımız, aynı anda 2000 davetliye hizmet verebilecek mutfağa sahiptir.
 
Bay/bayan fitness ve spor merkezi : 3 katlı ve toplam 2000 m² lik mekanımız, panoramik şehir manzarasında, en modern spor aletleriyle spor yapmak ve sağlıklı yaşamak isteyenlerin buluşma adresi olacaktır.
 
Çocuk eğlence merkezi : 1.000 m² lik kapalı ve yüksek tavanlı ferah mekanımız, çocukların içinden çıkmak istemeyecekleri eğlenceli, eğlenirken öğrenebilecekleri aktivite alanlarına sahipir.
 
Kreş ve anaokulu: Tek kata yayılmış ve tamamı giriş katı seviyesinde mekanımız, tematik görünümlü mimari tasarımı, 765 m² kapalı alana ve 2600 m² bahçesiyle bölgenin en büyük ve en donanımlı kreş – anaokulu olmaya adaydır. Eğitici ve eğlendirici zengin aktivite bölümleri, açık - kapalı tüm mekanları internet üzerinden takip edebilen kamera sistemi ile renkli ve güvenli bir eğitim alanı olarak projemiz içerisinde yer almaktadır.
 
Suni çim halı saha : bünyesinde uluslararası standartlarda tasarlanmış, 3 adet halı sahayı ve maçların öncesinde ve sonrasında dinlenebilecekleri ve eğlenebilecekleri mekanları barındıran sosyal tesisimiz futbol turnuvalarına ev sahipliği yapacaktır.
 
Hobi bahçeleri : Bahçetepe İstanbul sakinlerine ait 900 adet kulübeli hobi bahçesi, sahiplerine aileleri ve komşularıyla iyi vakit geçirme, bahçe içerisinde yetiştirecekleri sebze ve meyvaları dalından koparıp yemenin eşsiz tadını yaşatacaktır.
 
Restoran ve Kafeler : Restoranlar sokağımızda, büyüklükleri 750 m² civarında, açık kapalı teras alanlarına sahip, 100.000 m² yeşil alan manzaralı ve geniş otopark imkanlarıyla tüm lezzetlere ev sahipliği yapacak mekanlar yer alacaktır.
 
LOKASYON
 
Başakşehir ’ in merkezinde yer alan 540/4 PARSEL ’in doğusunda, inşaatı devam eden Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü (SAĞLIK KENT), batısında 65.000 Konutluk Uydukent Kayaşehir, güneyinde Emlak Konut’un gelir paylaşım projeleri Bahçetepe İstanbul ve Bulvar İstanbul, kuzeyinde ise 15.000 konutluk Emlak Konut Başakşehir Evleri projesi yer almaktadır.
 
540/4 PARSEL bu nitelikli konut projelerinin merkezinde olması ve ayrıca civarında yapılacak olan Olimpiyat Köyü, Kanal İstanbul, 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu, 3. havalimanı projeleri ile İstanbul’un yeni yaşam alanının da merkezinde yer alacaktır.
 
ULAŞIM
 
540/4 PARSEL, 3. Çevre yolu ve TEM bağlantı yolu üzerinde, Başakşehir/Kayaşehir ana kavşağının hemen yanında ve Kayaşehir giriş takının hemen sağında yer alacaktır.
 
540/4 PARSEL’ e yapılacak olan bu Kuzey Marmara Otoyolu(3.çevreyolu) ve TEM bağlantı yollarından iki ana giriş sağlanmıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı UTK2013/7-17 Sayılı UKOME kararıyla, İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü (SAĞLIK KENT ) ve 540/4 PARSEL ‘e köprülü araç ve yaya geçitleri ile doğrudan erişim sağlanacaktır.
 
Seferleri devam eden Olimpiyat Stadı Metro istasyonuna uzaklığımız sadece 2,2 km olup, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2016 projeksiyonunda yer alan tramvay ve metro güzergahlarıyla toplu ulaşım avantajlarımızı daha da artıracağız.

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

540/4 PARSEL İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-yeni-konut-projelerimakro-insaat-ak-yapi-emlak-konut-toki-5404-parsel): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451