KÖŞEÇARŞI

Projeyi Takip Et
Başakşehir 2.etap Plevne Cad Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
MAKRO İNŞAATMAKRO İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Neden Köşeçarşı ?
 
Köşeçarşı cadde dükkanları Başakşehir etaplar bölgesinde yaya ve taşıt trafiği yoğun olan merkezi bir noktadadır.
 
Köşeçarşı;1.Etap,2.Etap,Onurkent Kayaşehir ve İkitelli Sağlık Kenti'nin ana giriş kapılarını birbirine bağlayan 5 caddenin berleştiği kavşakta yer almaktadır.
 
Köşeçarşı,bulunduğu bölgedeki konut yerleşim yoğunluğunun ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır.Kolay park yeri ve pratik alışveriş imkanı sunan cadde dükkanlarından oluşmaktadır.
 
Köşeçarşı'da alışveriş yapanların kolayca park etmesi ve alışveriş esnasında caddeler üzerinde trafik yoğunluğu oluşmaması için dükkan önlerinde açık otoparklar ve ayrıca ihtiyaç halinde kullanabilecek kapalı otopark yerleri tasarlanmıştır.
 
Köşeçarşı'da farklı büyüklüklerde tasarlanan cadde dükkanları pek çok ticari faaliyetin bir arada gerçekleşmesine imkan verecek yapıdadır.Bölgedeki konut yerleşimi ve nüfus yoğunluğuyla,Köşeçarşı'daki faaliyet çeşitliğinin sinerji oluşturması hedeflenmiştir.

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-yeni-konut-projelerimakro-insaat-kosecarsi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451