GİRİŞ KAYAŞEHİR

Projeyi Takip Et
OLİMPİYAT STADI YANI, KAYAŞEHİR GİRİŞİ, BAHÇETEPE İSTANBUL SATIŞ OFİSİ Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
MAKRO İNŞAATMAKRO İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
AKYAPI İNŞAATAKYAPI İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
EMLAK KONUTEMLAK KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
TOKİTOKİ PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Giriş Kayaşehir cadde dükkanları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından açıklanan ve Avrupa yakasında 1,5 milyon nüfusluk yeni şehir projesinin çekirdeği olan Kayaşehir Uydu Kenti'nin hemen girişinde ana cadde üzerinde yer almaktadır.

Kayaşehir Uydu Kenti'nin henüz 20.000 konutluk kısmı teslim edilmiş olup, mevcut etaplarda yaklaşık 60.000 kişilik nüfus yaşamaya başlamıştır.
 
Giriş Kayaşehir cadde dükkanları, Uydu kentin sakinlerinin akşam eve dönüş aksında yer almaktadır. Genelde uydu kentlerde yapılan alışverişlerin % 90'ı, günün sonunda bu tarz cadde dükkanlarından ve eve dönerken yapılmaktadır.
 
Giriş Kayaşehir cadde dükkanları, sözleşmesi yapılmış ve inşaatına başlanacak Avrupa'nın en büyük sağlık kentinin çok yakınında yer almaktadır. Bu sağlık kentin günlük ziyaretçi beklentisi 80.000 kişidir.
 
Giriş Kayaşehir cadde dükkanları Emlak Konut GYO A.Ş. tarafından ihale edilen ve inşaatı başlanan Bahçetepe 1.Etap ve 2.Etap konut projelerindeki binlerce konutun yanı başında alışveriş ihtiyaçlarının karşılanabileceği tek ticaret birimi konumundadır.

Dış Resimler

GİRİŞ KAYAŞEHİR İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-yeni-konut-projelerimakro-insaat-akyapi-insaat-emlak-konut-toki-giris-kayasehir): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451