FUZUL BAŞAKCİTY BOUTİQUE

Projeyi Takip Et
Başakşehir Mah. 421. Sok. Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 123
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 70 - 200 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2019
FUZUL İNŞAATFUZUL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul’un yükselen değeri Başakşehir’in merkezinde, keyifli bir yaşam BaşakCity Boutique’te sizleri bekliyor.

2+1’den 4+1’e zengin yaşam seçenekleriyle BaşakCity Boutique özlediğiniz komşuluk hayatını modern mimariyle birleştiriyor.

Avrupa’nın en büyük botanik parkıyla Avrupa’nın en büyük Sağlık Kenti’ne komşu olan BaşakCity Boutique, metro ve toplu ulaşım araçlarına yakın benzersiz lokasyonuyla da size aradığınız her şeyi bir arada sunuyor. Üstelik BaşakCity’deki mağazalar sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Başakşehir’i seviyorsanız BaşakCity Residence’a bayılacaksınız. Olimpa Alışveriş Merkezi’ne sadece bir dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan BaşakCity Residence; bir rezidansta aradığınız tüm konforu bir arada bulabileceğiniz 1+1 ve 2+1’lerden oluşuyor.

Fitness center’ı, hamamı, saunası ve en üst katta bulunan panoramik şehir manzaralı terasıyla BaşakCity Residence,Başakşehir’in merkezinde size ve sevdiklerinize ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Dış Resimler

Kat Planları

FUZUL BAŞAKCİTY BOUTİQUE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutfuzul-basakcity-boutique-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451